Format sonrası sistemde donma oluyor

• Konuyu başlatan Zor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 560

Zor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bilgisayarıma format attırmazdan önce hiçbir sorunu yoktu, oyunlarda donma olmuyordu. Fan sesi yüksek çıkmıyordu. Bunun sebebi ne olabilir? Ayrıca performans izleyicisini açtığımda zayıf CPU diyor, anlamadığım şey daha önce böyle bir durum yoktu.

Sürücüleri güncelle.

Hepsi güncel hocam formattan sonra oldu ne olduysa derecelendirme 0 gözüküyor.

İftira atmak gibi olmasın fakat bu işte bir bit yeniği var gibi, en altta durum çubuğuna sağ tıklayıp Görev Yöneticisi'ni açıp performans sekmesinden işlemci ve ekran kartınızı kontrol eder misiniz? Ayrıca lütfen 10 dakikada öğrenebilecek şeyler için kasayı kucaklayıp bir yerlere gitmeyin ve burada konu açın yardımcı olalım size.

Kontrol ettim ama orada bir şey belli olmuyor ki oyuna girdiğimde grafik kötü gibi bulanık. PC her açılıp kapandığında CMD açılıp kapanıyor masaüstü derecelendirmesini girdiğim zaman sorun çıkıyor değerler sıfır kırmızı şeklinde. Şu an ne yapmam lazım sistemle alakalı olsa formattan önce de aynısı olması lazım değil mi?

ISO dosyası güvenilir mi?

Bir de doğru yazdınızmı Windows'u.

Hocam bilmiyorum ki tamamen dediğim gibi bilgisayarcı USB ile format atıp Windows yükledi.

Hepsi güncel hocam formattan sonra oldu ne olduysa derecelendirme 0 gözüküyor.

Kontrol ettim ama orada bir şey belli olmuyor ki oyuna girdiğimde grafik kötü gibi bulanık. PC her açılıp kapandığında CMD açılıp kapanıyor masaüstü derecelendirmesini girdiğim zaman sorun çıkıyor değerler sıfır kırmızı şeklinde. Şu an ne yapmam lazım sistemle alakalı olsa formattan önce de aynısı olması lazım değil mi?

Hocam bilmiyorum ki tamamen dediğim gibi bilgisayarcı USB ile format atıp Windows yükledi.

Bilgisayarcı her şeyin korsanını kullanır hocam bunu unutmayın. Kendiniz ISO yükleyip yazdırın.

Fan sesi falan diyor virüsle ilgisi yoktur yeni formatlamış zaten.

Orada demek istediğim ekran kartı ve işlemci* değiştirilmiş mi idi. Sonuçta tanımadığı kişiye işlem yaptırmış ve bir anda oyun performansı düşmüş ayrıca konu sahibi sürücülerin güncel olduğunuda belirtmiş.

Orada demek istediğim ekran kartı değiştirilmiş mi idi. Sonuçta tanımadığı kişiye işlem yaptırmış ve bir anda oyun performansı düşmüş ayrıca konu sahibi sürücülerin güncel olduğunuda belirt.

Orada demek istediğim ekran kartı ve işlemci* değiştirilmiş mi idi. Sonuçta tanımadığı kişiye işlem yaptırmış ve bir anda oyun performansı düşmüş ayrıca konu sahibi sürücülerin güncel olduğunuda belirtmiş.

Hocam öyle bir şey yapması imkansız çünkü format atılırken ben dükkanda bekledim ne olur ne olmaz diye.

Hocam öyle bir şey yapması imkansız çünkü format atılırken ben dükkanda bekledim ne olur ne olmaz diye.

Belki de yanlış sürücü(ler) yüklenmiştir bilgisayarı ağ ile güvenli modda başlatıp ekran kartı sürücünüzü silip alttaki resmi siteden yükler misiniz?

Ekran kartı:Download the latest official NVIDIA drivers
*Güvenli mod açmayı bilmiyorsanız Sosyal'de bununla alakalı konular var göz atabilirsiniz.

Geri
Yukarı