Format sonrası sürücü yükleme

Onurkarab

Femtopat
Daha fazla  
1612199124997.png

Format sonrasında sürücülerimi/driverlerimi buradan (Lenovo'nun kendi sitesinden) taratıp kendisi halletse bir sorun olur mu? Sürücülere hiç hakim değilim.

Eki Görüntüle 861711

Format sonrasında sürücülerimi/driverlerimi buradan (Lenovo'nun kendi sitesinden) taratıp kendisi halletse bir sorun olur mu? Sürücülere hiç hakim değilim.

Resmi site üzerinden yapıldığı sürece güncel sürücüleri kuracaktır yapabilirsiniz... Harici ekran kartı varsa ve güncel kurmaz ise kendi sitesinden indirip kurabilirsiniz.

Windows kendisi hallediyor. Sadece ekran kartı sürücüsünü kendin indir derim.

4GB ve üzerinde RAM varsa Windows 10 kurmanı tavsiye ederim. Windows 7 ile uğraşılmaz.
1612200147445.png

Sistemim bu şekilde, ben bir ara birine format atması için laptopu vermiştim telefonda w10 yapabilirse yapsın demiştim ama w10'un problem çıkaracağını vs. söylemişti kararsız kaldım açıkçası

Windows 10 kurulabilir. Bu özellikler doğruysa 8 GB RAM var ve yeterli. En kötü ihtimalle SSD olmadığı için Windows 8.1 kurulmasını tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 861736
Sistemim bu şekilde, ben bir ara birine format atması için laptopu vermiştim telefonda w10 yapabilirse yapsın demiştim ama w10'un problem çıkaracağını vs. söylemişti kararsız kaldım açıkçası
SSD yok. Windows 8.1 kur. Windows 7 çilesi çekilmez.

Geri
Yukarı