Tam format sonrası NVIDIA sürücüleri yükleme

busevsy

Centipat
Sorum yukarıda arkadaşlar. Bilgisayarımı tam format attım ve tüm ayarlarım gitti haliyle ve ben de hangi driveri yükleyeceğimi şaşırdım. Hangisini yükleyeceğim?
(Valorant oynuyorum.)

1625510060697.png

Game Ready 471,11 gösteriyordu. Buradan mı yüklemeliyim, yoksa GeForce Experience'tan mi? Buradan veya GeForce Experience'tan yüklersem DX11 olur mu?

Sorum yukarıda arkadaşlar. Bilgisayarımı tam format attım ve tüm ayarlarım gitti haliyle ve ben de hangi driveri yükleyeceğimi şaşırdım. Hangisini yükleyeceğim?
(Valorant oynuyorum.)

Eki Görüntüle 1097364

Game Ready 471,11 gösteriyordu. Buradan mı yüklemeliyim, yoksa GeForce Experience'tan mi? Buradan veya GeForce Experience'tan yüklersem DX11 olur mu?

Keşke format öncesi driverları yedekleseydiniz.

(Valorant oynuyorum.)

Eki Görüntüle 1097364

Siz bilmiyorsanız GeForce Experience yazılımını indirin ve sürücüyü otomatik indirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı