Format sonrası ürün anahtarı kayboldu

Merhababa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bir SSD satın aldım ve kurulum yapıp formatımı attım. Fakat format sonrası ürün anahtarım kayboldu. OEM bir ürün anahtarı kullanıyordum, bildiğim kadarıyla BIOS'a gömülüyor bunlar ama Produkey programını indirip bakmama rağmen kabul etmiyor. Ürün anahtarımın başında 0 var ve etkinleştirme kısmında 0 en başa, 0 kabul etmiyor. Var mı bir bildiği olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün bir SSD satın aldım ve kurulum yapıp formatımı attım. Fakat format sonrası ürün anahtarım kayboldu. OEM bir ürün anahtarı kullanıyordum, bildiğim kadarıyla BIOS'a gömülüyor bunlar ama Produkey programını indirip bakmama rağmen kabul etmiyor. Ürün anahtarımın başında 0 var ve etkinleştirme kısmında 0 en başa, 0 kabul etmiyor. Var mı bir bildiği olan?

OEM Key'ler tek kullanımlıktır.

CMD'den etkinleştirmeyin, sonradan sıkıntı çıkartıyor.

Yeni bir OEM Key alın.

Bu program ile dener misiniz ?

Kalıcı olarak bir Key nasıl satın alabilirim, ucuz olsun.

Hala çalışıyor mu bilmiyorum ama deneyin derim bir hocam.
Merhaba, bugün bir SSD satın aldım ve kurulum yapıp formatımı attım. Fakat format sonrası ürün anahtarım kayboldu. OEM bir ürün anahtarı kullanıyordum, bildiğim kadarıyla BIOS'a gömülüyor bunlar ama produkey programını indirip bakmama rağmen kabul etmiyor. Ürün anahtarımın başında 0 var ve etkinleştirme kısmında 0 en başa, 0 kabul etmiyor. Var mı bir bildiği olan?

Hocam çalışıyormuş hala. Satın almak yerine bunu yapın derim. (sadece öneri)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı