Format Sonrası Veri Kurtarma

quandourtaha

Hectopat
Daha fazla  
Format attıktan sonra belli bir uzantılı dosyayı kurtarabilir miyim? Dark Souls 2 oyununda kayıt dosyam gitti formattan sonra. Uzantısı sl2. Kurtarırsam çok iyi olur, bilen varsa anlatırsa teşekkürler.

Format attıktan sonra belli bir uzantılı dosyayı kurtarabilir miyim? Dark Souls 2 oyununda kayıt dosyam gitti formattan sonra. Uzantısı sl2. Kurtarırsam çok iyi olur, bilen varsa anlatırsa teşekkürler.
Format attıktan sonra veri kurtaramazsın çünkü içinde ki herşeyi siliyorsun o yüzden format atmadan önce önemli olanları "Yerel Disk D"ye atıp sonra format atmaya başla.

Üzerine başka bir veri yazılmadığı sürece ne harddiskten ne hafıza kartı veya flashdikten hiç bir şey kalıcı olarak silinmez. "RecoverMyFiles" adlı program ile İki kere format atılan bir harddiskten kaybolan verilerin tamamının geri alındığına şahidim. Ancak xp ve win 7de kullanılıyordu, win 10 için önerilen çok başarılı bir program görmedim. Recuva dahil 5-6 program denedim, fiyasko. Şu an Active Partition Recovery'yi deniyorum. önerisi olanlar paylaşın lütfen.

Son düzenleme:
DMDE veya EaseUS Data Recovery Wizard'ı deneyebilirsiniz. Daha önce format attığımda parola dosyalarım silinmişti. EaseUS ile yaklaşık 6-7 saatlik bir tarama sonucunda geri getirmeyi başarabilirmiştim.

Geri
Yukarı