Format sonrası Wi-Fi açılmıyor

midemir66

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Exper marka bir laptop geldi elime format atılması istenildi bilgisayarı Windows 10'dan Windows 7 Ultimate'e çevirdim Windows 10 da çalışan Wi-Fi özelliği Windows 7 de çalışmıyor, otomatik driver yükleme programı driver bosster 10 ile yükkedim her şeyi tam eksiksiz yükledi ama halen Wi-Fi özelliği çalışmıyor ne yapabiliriz bu durumda?

Arkadaşlar merhaba, Exper marka bir laptop geldi elime format atılması istenildi bilgisayarı Windows 10'dan Windows 7 Ultimate'e çevirdim Windows 10 da çalışan Wi-Fi özelliği Windows 7 de çalışmıyor, otomatik driver yükleme programı driver bosster 10 ile yükkedim her şeyi tam eksiksiz yükledi ama halen Wi-Fi özelliği çalışmıyor ne yapabiliriz bu durumda?

Ethernet bağlayıp, driver kurman gerek bende de aynısı olmuştu ayarladım öyle ama bayağı uğraşmıştım YouTube'a falan bak orada var kesin çözümler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Laptop kaçıncı nesil işlemciye sahip? Bende 7. nesil Intel işlemcili laptop var. Windows 7 kullanmayı denedim. Birçok donanımı desteklemiyor. Sizinki de öyle bir durum olmasın.

Wi-Fi card'ın kimliğini bulamadınız mı hâlâ?
Aygıt Yöneticisi'nden görünmüyor mu?

Son düzenleme:
Laptop kaçıncı nesil işlemciye sahip? Bende 7. nesil Intel işlemcili laptop var. Windows 7 kullanmayı denedim. Birçok donanımı desteklemiyor. Sizinki de öyle bir durum olmasın.

i3 2. nesil işlemciye sahip.

Driver Booster kullanma. Ayrıca Aygıt Yöneticisi'nden Wi-Fi sürücüsünün donanım kimlik numarasını burada paylaşır mısın? Ve FN+Wi-Fi butonu var ise açmayı denedin mi?

FN butonu var onunla beraber açmaya çalıştım yine olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı