Çözüldü Format sonrası Windows Defender açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

420645

Hectopat
Öncelikle selam, bilgisayarıma dün akşam format attım, format attıktan sonra Windows Defender'da "hizmet durduruldu yeniden başlatın" gibi bir şey demeye başladı, hizmeti tekrar başlat dediğimde hiçbir şey olmuyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Education'dan Pro'ya çevirdim.

defender.PNG

Çözüm

Düzelmedi.

Edit: Buradaki adımları uyguladıktan sonra yeniden başlattım düzeldi.

Son düzenleme:

Bu komutu denediniz mi? Çok önemli: CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bunu yazın veya kopyalayıp, yapıştırın: SFC /scannow yazın ve bitmesini bekleyin. Sistemdeki bozuk dosyaları onarmaya yarıyor. Kısacası sorununuz çözülebilir.

Öncelikle selam, bilgisayarıma dün akşam format attım, format attıktan sonra Windows Defender'da "hizmet durduruldu yeniden başlatın" gibi bir şey demeye başladı, hizmeti tekrar başlat dediğimde hiçbir şey olmuyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Education'dan Pro'ya çevirdim.

Eki Görüntüle 1022750

1620985271266.png

1620985284999.png

Bunu çalıştır. Ve bilgisayarı yeniden başlat.

Bu komutu denediniz mi? Çok önemli: CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bunu yazın veya kopyalayıp, yapıştırın: SFC /scannow yazın ve bitmesini bekleyin. Sistemdeki bozuk dosyaları onarmaya yarıyor. Kısacası sorununuz çözülebilir.

Eksik dosya buldu ve onardı ama sorunum çözülmedi hala aynı.

Edit: Yeniden başlatınca bilgisayarı sorunum çözüldü

Son düzenleme:

Geri
Yukarı