Format Sonrası Yüklenmesi Gereken Programlar

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Format sonrasında yüklenmesi gereken programlar ve yüklenmesi önerilmeyen programlar nelerdir?
Temizleme araçları, AV programları, disk araçları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü ve AV yazılımı yeterli. Driver Booster gibi otomatik sürücü bulucuları kullanmayın.

Sisteme format attıktan sonra yapacağınız ilk işlem sürücüleri güncellemek ve Windows update'lerini yapmak. Ardından kendi kullandığınız programları yüklemeniz yeterli.
Güncelleme ve sürücüleri yüklemek için Aygıt Yöneticisi ve Windows'un kendi güncelleştirme programı dışında bir şey kullanmayın.

Sisteme format attıktan sonra yapacağınız ilk işlem sürücüleri güncellemek ve Windows update'lerini yapmak. Ardından kendi kullandığınız programları yüklemeniz yeterli.
Güncelleme ve sürücüleri yüklemek için Aygıt Yöneticisi ve Windows'un kendi güncelleştirme programı dışında bir şey kullanmayın.
1809 sorunlu deniliyor henüz bu yüzden 1803 RS4 olarak format atacağım.
Sürücü ve AV yazılımı yeterli. Driver Booster gibi otomatik sürücü bulucuları kullanmayın.
Her hangi bir temizleme aracı kullanmamı önermiyor musunuz yani?

Ben de format atalı 1 hafta oluyor. Yüklediğim programlar şunlar.
-Steam
-Kendi sitesinden indirdiğim, kendi ekran kartı modelime göre olan Driver ve Nvidia GeForce Experience.
-Logitech Gaming Software
-μTorrent
-WinRAR
-2010'dan 2017'ye kadar tüm x64 ve x86 Microsoft Visual sürümleri.
-Adobe Flash Player.
-Google'dan yeni geçiş yaptığım ve memnum kaldığım Opera tarayıcısı.
-Geri kalan güncellemeleri Windows Update ile yaptım.
-Dikkatli kullandığım için herhangi anti-virüs programı kurmadım. Eğer ihtiyaç duyarsan Malwarebytes kurabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı