Format sonrasında sistemde yavaşlama

elodea

Hectopat
İyi günler. Laptopta uzun bir aradan sonra format attım daha doğrusu sıfırlama yap bütün dosya ve verileri sil dedim ve sorunlar başladı.
Bütün güncelleme yazılım donanım yapmama rağmen bilgisayarda bir hantallık var. CS2 yükledim oyun ekranı menusu donarak açılıyor ana menü bile takıla takıla gidiyor, bir türlü çözemedim. NVIDIA Experience yükledim alt alta pencere çalışıyor, aynı sayfadan program güncelle kur diyorum yükleniyor gözüküyor sonra tekrar aynı şekil bir daha yuklememi istiyor.

0'dan USB Windows hazırlasam direk format atsam faydası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Laptopta uzun bir aradan sonra format attım daha doğrusu sıfırlama yap bütün dosya ve verileri sil dedim ve sorunlar başladı.
Bütün güncelleme yazılım donanım yapmama rağmen bilgisayarda bir hantallık var. CS2 yükledim oyun ekranı menusu donarak açılıyor ana menü bile takıla takıla gidiyor, bir türlü çözemedim. NVIDIA Experience yükledim alt alta pencere çalışıyor, aynı sayfadan program güncelle kur diyorum yükleniyor gözüküyor sonra tekrar aynı şekil bir daha yuklememi istiyor.

USB üzerinden formatı atın. Driverları düzgünce kurun. Sonra sisteminizin tadını çıkarın.

Sıfırlama sonrası bütün yüklenen kütüphaneler, stabilite sağlayan güncellemeler ve sürücüler gideceği için hantallaşma olabilir. Yani sıfır format attıktan sonraki gibi uğraştırır.

Sıfırlama format ile eş değer değildir.
Sıfırlama kullanıcı verilerini siler.
Format tüm Windows'u siler ve geri yükler.

Ve sıfırlama yapınca gerçekten de tüm kullanıcı dosyaları silinmiyor. O yüzden hatalar meydana gelebiliyor.
Format atmayı deneyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı