Format USB'si adını değiştirmek sıkıntı yaratır mı?

Furkan Sr

Centipat
Daha fazla  
Az önce format USB mi hazırladım. İşlem tamamlandıktan sonra Rufus flash belleğe bir isim vermiş. Bende adımı yazayım dedim ve USB'nin resimde görüldüğü üzere simgesi değişti bir sıkıntı var mıdır?

IMG_20211023_125607_761.jpg

Yok. O simge Windows kurulum USB'si olduğunu gösteriyor.

Hocam o simge format USB'si olduğu için böyle değil mi? Daha doğrusu herkeste miböyle gözüküyor format USB'si.
Evet içinde windows setup'u olduğu için öyle ismini değiştirmen bişiyi değiştirmez o setup dosyaları içinde olduğu sürece.

Hocam o simge format USB'si olduğu için böyle değil mi? Daha doğrusu herkeste miböyle gözüküyor format USB'si.

Direkt Windows ISO dosyasını öyle yazdırdığınız için öyle gözüküyor. Flash belleğinize Ventoy kursaydınız normal flash bellek simgesi olurdu.

Direkt Windows 11 ISO dosyasını öyle yazdırdığınız için öyle gözüküyor. Flash belleğinize Ventoy kursaydınız normal flash bellek simgesi olurdu.

Teşekkür ederim. Bu arada Windows 10 kurdum bilginize. W11 henüz düşünmüyorum.
Evet içinde Windows Setup'u olduğu için öyle ismini değiştirmen bişiyi değiştirmez o setup dosyaları içinde olduğu sürece.

Teşekkürler hocam. Dediğim gibi isim değiştirdikten sonra olunca şüphelendim. Demek ki isim değişmesem bile simge yine değişecekti. Sağ olun.

Geri
Yukarı