Format yeniden başlatınca başa dönüyor

Tahayılmaz2

Centipat
Daha fazla  
RAM
CORSİAR RGB PRO 2X8GB 3200MHZ CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 Evo Plus 500GB 1TB HDD
Ekran kartı
Msi Geforce GTX 1050 Ti Twin Frozr 2GB Directx 12
Anakart
Msi B250M PRO-VD
İşlemci
İntel Core i5 7400 3.0GHZ
Yaklaşık 3 gündür uğraşıyorum. Windows'u kuruyorum, kurulum bittiğinde yeniden başlatınca başa dönüyor. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey %100 olduğu zaman ve ilk yeniden başlatma istediği zaman USB belleği çıkartmayı deneyin.

Hocam kurulum yeniden baştlatıldıktan sonra devam edecek yazıyorken USB flashı çıkarın veya DVD ile atıyorsanız. Çıkarın ve devam eder

Format atmadan önce BIOS'tan USB'yi yukarı çekmiştiniz, onu aşağı alıp diski yukarı çekmeniz gerekiyor. Çünkü format dosyaları diske yazılıyor. Yeniden başlayınca USB'den başladığı için her seferinde aynı ekran gelir. Sistemi diskten başlatın, sorun çözülecek.

Format atmadan önce BIOS'tan USB'yi yukarı çekmiştiniz, onu aşağı alıp diski yukarı çekmeniz gerekiyor. Çünkü format dosyaları diske yazılıyor. Yeniden başlayınca USB'den başladığı için her seferinde aynı ekran gelir. Sistemi diskten başlatın, sorun çözülecek.

Deneyeceğim hocam inşallah olur olursa çok teşekkür ederim şimdiden.

Yok abi denedim olmuyor bu bilgisayar çıldırtacak beni vallahi ne yapmam gerekiyor.

Her şey %100 olduğu zaman ve ilk yeniden başlatma istediği zaman USB belleği çıkartmayı deneyin.

Denedim BIOS'a atıyor ne yapmam lazım.

Hocam kurulum yeniden baştlatıldıktan sonra devam edecek yazıyorken USB flashı çıkarın veya DVD ile atıyorsanız. Çıkarın ve devam eder.

Hocam devam etmek yerine BIOS'a atıyor beni hiçbir şey olmuyor.

Son düzenleme:

Bu gösterdiğim ekranda flash belleği çıkartınız. Formata devam edecektir eğer çıkarttığında BIOS'a atarsa HDD'yi 1.ci sıraya al.

4faaebd2da081c2370f2055b33ffeffc.jpg
4faaebd2da081c2370f2055b33ffeffc.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı