Windows 10 Formatında Başa Dönüyor

Serhat Durmaz

Centipat
Dün USB’ye son sürüm Windows 10 indirdim ve format attım. Bilgisayar gayet güzel açıldı ama farklı bir şey denemek için tekrar format atmak istedim. Format yüklemesini başlattım %100 oldu ve bilgisayarı yeniden başlat butonu geldi ve bastım. Kuruluma devam etmesi gerektiği yerde tekrar en başa dönüp Windows 10’u yükle butonu geldi. Yani en başa döndü, yaptığı işlemi tekrar yapmak istedi. Birkaç kere denedim ama sorun çözülmedi, sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, aynısı bende vardı. Şöyle çözdüm: Monster Tulpar T5 vardı, üstünde hem M.2 SSD hem de 1 TB normal hard disk vardı. Arkayı açıp hard diski sökünce düzeldi. Sadece SSD bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleme başlat kısmı tekrar geliyor sanırım orada tuşa basınca baştan alıyorsunuz. Herhangi bir şey yapmadan bekleyin. Olmaz ise başka bir ISO kullanın.

İsom sağlam başka bilgisayara attım ama toshiba m50-a-11h bilgisayarıma atamıyorum... Bios u kısıtlı... Boot menüde Windows boot manager gelmiyor yok... 😔
Windows formatı atıyor tamamlamıyor... Reboot and select proper boot device geliyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı