Formatla virüs silinir mi?

Formatla beraber her şey sıfırandığı için virüsler de silinir. Sistem bilginizi ve hangi oyunlarda sorun yaşadığınızı belirtir misiniz?

Sürücüler falan kurdun mu?
Her şey kurulu
Formatla beraber her şey sıfırandığı için virüsler de silinir. Sistem bilginizi ve hangi oyunlarda sorun yaşadığınızı belirtir misiniz?

Gigabyte GTX 1650S ekran kartı, 16 GB RAM ve i5 9400F işlemci kullanıyorum. Virüsten önce FIFA 22'yi en yüksek ayarlarda 100-200 FPS civarı oynarken şu an ara sıra droplar giriyor ve ana menüde kasmalar, gecikmeler oluyor.

Her şey kurulu.

Gigabyte GTX 1650S ekran kartı, 16 GB RAM ve i5 9400F işlemci kullanıyorum. Virüsten önce FIFA 22'yi en yüksek ayarlarda 100-200 FPS civarı oynarken şu an ara sıra droplar giriyor ve ana menüde kasmalar, gecikmeler oluyor.

Önceden bilgisyarınıza yaptığınız ayarlar gittiğindne belki de böyledir.

Bunu düzeltmenin hiçbir yolu yok mu?
Senin bilgisayarında rootkit olduğunu belirtmedim, rootkitler format atsan, bile silinmeyebilir dedim, normal virüsler format attıktan sonra siliniyor. Normal virüsleri Windows Defender bile engelliyor artık, bu rootkit her şeyi bypass ediyor, genelde serverlara filan bulaşıyor, bilgisarları hedef aldıkları zamanlar nadir. Senin PC demek ki hardware(elektronik cihazlar) güçsüz veya problemli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı