Formattan sonra açılış yavaşladı

Dostlar belirtmeyi unuttuğum çok önemli bir hususu şimdi farkettim: açılışta BİOS'a hiç bir şekilde girmiyor. altta da press f2 or delete filen de yazmıyor. ben bunu sabah farketmiştim ve farklı bir yöntemle BİOS'a girebilmiştim anca. bence sorun BİOSU güncellemeden oldu.

Bilgisayar masaüstü mü? Benim bildiğim bazı laptoplara UEFI kurulum yapılınca açılırken altta F2 veya DELETE yazıları çıkmıyor.

Bilgisayar masaüstü mü? Benim bildiğim bazı laptoplara UEFI kurulum yapılınca açılırken altta F2 veya DELETE yazıları çıkmıyor.
masaüstü. formattan veya biosu güncelledikten sonra 'f2 delete'' çıkıyordu. şimdi ise BİOS'yanlızca kurtarma bölümünden restart atıp girebiliyorum. ve bu esnada bahsi geçen yavaşlıkta meydana gelmiyor.
Arkadaşlar 3 gün kadar önce yabancı sitelerde gezinirken aynı sorunu yaşayan ve sonrasında çözen birini gördüm. Arkadaşlar sorun UEFİ kurulumda. DVD'den eski tarz kurulum yaptım ve şu ana kadar defalarca bilgisayarımı gerek yeniden başlattım gerekse kapat aç yaptım gayet hızlı bir şekilde açılıyor. sorun kalmadı. sorunun sebebine şaşırdınız ve belki inanmadınız ama öyle arkadaşlar. Sistem eski olunca UEFİ ile uyum sağlayamadı galiba.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı