Formattan Sonra Çıkan Çeşitli problemler

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar 1-2 saat önce sistemimi formatladım forumdan indirdiğim ISO dosyası ile temiz bir kurulum yaptım ancak bazı sıkıntılarım oluştu.

1)Başlat menüsündeki arama çubuğuna geldiğimde klavyem orada çalışmıyor ama orası hariç her yerde çalışıyor sebebi nedir?

2)Görev yöneticisine girdiğimde farenin orta tuşu ile aşağı kaydırıyorum ama kaymıyor ve onun haricinde her yerde çalışıyor bunu da anlayamadım?

3) Origin'i indirip kurdum hesabıma giriş yapmak istedim kurulum biter bitmez kapandı ve bir daha açılmadı tıklıyorum tepki vermiyor sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle tüm driverları tam kurun onun harcinde bir bilgim yok benimde bilgisayarım 1903 güncellemesinden sonra çöktü format attırdım formattan sonra PC'yi kapatıyorum sistem tamamen duruyor ama fanlar durmuyor bu Microsoft son güncellemelerinde dibe batıyor gibi görünüyor.

Son düzenleme:
Hocam öncelikle tüm driverları tam kurun onun harcinde bir bilgim yok benimde bilgisayarım 1903 güncellemesinden sonra çöktü format attırdım formattan sonra PC'yi kapatıyorum sistem tamamen duruyor ama fanlar durmuyor bu Microsoft son güncellemelerinde dibe batıyor gibi görünüyor.
Kesinlikle katıldığım bir nokta var, o da Windows Güncellemeleri. Uzun yıllardır kullandığım ve yaklaşık 2 senedir hiç format atma gereği duymadığım bilgisayarımda 1903 güncellemesi ile çeşit çeşit problemler baş göstermeye başladı.

İstersen tekrar format at ve dediklerimi sırasına göre kur.

Formattan sonra kurulması gerekenler.
1-Ekran kartı güncel driver
2-Chipset güncel driver
3-Directx_Jun2010_redist
4-Vc_redist.x64 ve x86

Gerisi size kalmış 🙃

Forumumuzdan indirdiğim bir Windows 10 pro sürümüydü. Şuan Windowsun kendi sitesinden media aracı ile ISO dosyası indiriyorum bakalım sonuç ne olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı