Çözüldü Formattan Sonra Hafıza Azaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kumral13

Yoctopat
Daha fazla  
HP laptop kullanıyorum. Bugün her şey silinecek şekilde format attırdım ve sonrasında hafızasının 500GB'dan 75GB'a düştüğünü fark ettim. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Sanırım kuran kişi diski bölmüş. Disk yönetiminden geri kalan parçayı aktif edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları birleştirmenin yolu elbette var. MiniTool Partition Wizard ile birleştirme yapabilirsiniz.

Sanırım kuran kişi diski bölmüş. Disk yönetiminden geri kalan parçayı aktif edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunları birleştirmenin yolu elbette var. MiniTool Partition Wizard ile birleştirme yapabilirsiniz.

Çözüm
Tekrar formatlayarak düzgün bir şekilde biçimlendirilmesini söyle yapan kişiye. Diskin büyük bir bölümü aktif değil.
Ona gerek yok. Disk yönetiminden hallediliyordu ama nasıl olduğunu tam bilmiyorum.
peki nasıl düzeltebilirim?
Bilgisayarıma sağ tıklayıp yönete gelin. Oradan disk yönetimine girip ekran görüntüsü paylaşma şansınız var mı?

Hallettim çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı