Formattan sonra ikinci ekrana görüntü gelmiyor

Berkeed

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Benim laptopumun ekranı çalışmadığı için monitör takarak kullanıyorum. Bugün format attım. Attıktan sonra monitöre görüntü gelmemeye başladı. Laptopun kendi ekranı olmadığı için de bir şey yapamıyorum. Sistem açılınca Windows + P yapıp ekranı değişiyorum ama bir şey olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Benim laptopumun ekranı çalışmadığı için monitör takarak kullanıyorum. Bugün format attım. Attıktan sonra monitöre görüntü gelmemeye başladı. Laptopun kendi ekranı olmadığı için de bir şey yapamıyorum. Sistem açılınca Windows + p yapıp ekranı değişiyorum ama bir şey olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Driverlar kurulu mu?

Merhabalar. Benim laptopumun ekranı çalışmadığı için monitör takarak kullanıyorum. Bugün format attım. Attıktan sonra monitöre görüntü gelmemeye başladı. Laptopun kendi ekranı olmadığı için de bir şey yapamıyorum. Sistem açılınca Windows + P yapıp ekranı değişiyorum ama bir şey olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartınin driveri kurulu olmadığı için dostum onları bir şekilde kurman gerek .

ana görüntü panelin çalışmadığı için sıkıntı oluyor burada iki yöntem var deneyeceğin vga ve hdmi kablo yardımı ile, önce vga soketinden ek olan monitörüne bağlantı kur bios girme tuşu ile bios ekranına gel ve görüntü ayarını çözünürlüğünün değiştirmene izin veriyor mu bir bak eğer veriyorsa ordan standart çözünürlük ayarını yap kapatıp açınca düzelecektir eğer yoksa ve düzelmediyse işin hdmi kablosuna kaldı evde hdmi soketli tv var ise tv üzerinden ayarla

Yeni konular

Geri
Yukarı