Formattan sonra neler indirilmeli?

• Konuyu başlatan aa12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B

aa12

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. 1 hafta önce format attım bilgisiyara. Windows 10 kurdum kod crackli. Ekran kartı driverımı kurdum. Pek anlamam bu işlerden. DirectX vb. kurmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer anlamıyorsan Driver Booster gibi bir program indir bu program senin bilgisayarın için gerekli olan sürücüleri bilgisayarına yükleyecektir.
Driver Booster, Driver Pack tarzı programlar yarardan çok zarara uğratıyor ve uğratmasa bile sıkıntılar çıkarıyor.

Driver Booster, Driver Pack tarzı programlar yarardan çok zarara uğratıyor ve uğratmasa bile sıkıntılar çıkarıyor.
Pek bilmiyorum ama benim işime gayet yarıyordu bu programlar. Bir de başlat tuşuna basıp aygıt yöneticisi yazıp karşına ilk gelen programı açarsa orada tüm aygıt isimleri yazmaktadır internetten tek tek indirebilir.

Windows Update aç, Windows gerekli şeyleri indirip yüklüyor. Ekran kartı sürücün neyse sitesinden en güncel sürümü indirip kur. Ardından kullandığın programlar neyse onları kurarsın. (Steam, Origin vb.)
Kurulmamış sürücü varsa başlangıca ''Aygıt Yöneticisi'' yazarsan görürsün.

Windows Update aç, Windows gerekli şeyleri indirip yüklüyor. Ekran kartı sürücün neyse sitesinden en güncel sürümü indirip kur. Ardından kullandığın programlar neyse onları kurarsın. (Steam, Origin vb. )
Kurulmamış sürücü varsa başlangıca 'Aygıt Yöneticisi' yazarsan görürsün.
Windows 1903'e geçmeli miyim?

Pek bilmiyorum ama benim işime gayet yarıyordu bu programlar.Bide başlat tuşuna basıp aygıt yöneticisi yazıp karşına ilk gelen programı açarsa orda tüm aygıt isimleri yazmaktadır internetten tek tek indirebilir.
En son 6 ay önce Windows 8.1 kurduğumda İntel HD Graphics sürücüsünü nasıl yapıyorsa kuruyordu sonra 5 dakika sonra mavi ekran yağdı başıma o olaydan sonra Windows Server 2019 yükledim kurtuldum.
Windows 1903'e geçmelimiyim?
Update yolu değil de temiz kurulum ile geçsen daha sağlıklı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı