Formattan sonra neler indirilmeli?

• Konuyu başlatan aa12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
En son 6 ay önce Windows 8.1 kurduğumda Intel HD Graphics sürücüsünü nasıl yapıyorsa kuruyordu sonra 5 dakika sonra mavi ekran yağdı başıma o olaydan sonra Windows Server 2019 yükledim kurtuldum.

Update yolu değil de temiz kurulum ile geçsen daha sağlıklı olur.
Hocam bir sorum daha var 500GB'lık M.2 SSD'im var HDD şart mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Windows Update ile hem işletim sistemi güncellemelerini hem de sürücü güncellemelerini otomatik yapabilirsin,
  2. Tarayıcı konusunda Opera veya Brave Browser önerebilirim,
  3. Eğer rar biçimli dosyaları aömak için profesyonel bir araç yerine sade, ücretsiz ve düzenli bir rar programı olan 7-ZIP kullanabilirsin,
  4. Arkadaşların ile ya da pyun sunucularında sesli sohbet ya da metin sohbeti yapmak istiyorsan Discord yükleyebilirsin,
  5. Eğer Windows ile beraber gelen fotoğraf görüntüleyicisini beğenmediysen daha uygun, hafif ve ücretsiz bir yazılım kullanabilirsin,
  6. Kodlamaya merakın var ise Visual Studio 2019 ya da 2017 indirebilirsin,
  7. Kendi parolalalrını güvenli ve ücretsiz bir yazılıma kaydetmek istersen KeePass2 programını önerebilirim. Kendi çapında gayet başarılı bir uygulamadır,
  8. Yapılacak işlerini düzenleme, görev ekleme ve not alma işleri ile ilgileniyorsan Microsoft'un kendi geliştirdiği "Microsoft To-do" ve "OneNote" önerebilirim,
  9. Video düzenlemek gibi işler ile uğraşıyor isen ücretsiz, güvenilir ve açık kaynaklı bir editör programı olan "OpenShot Video Editor" önerebilirim,
  10. Antivirüs konusunda kararsız kaldıysan ve de ücretsiz alternatifler arıyor isen Kaspersky Free ya da Panda Dome Free kullanabilirsin. Panda Dome Free bulut tabanlı çalıştığı için bilgisayarında fazla etki etmeden çalışır.
  11. Oyun oynamak gibi hobilerin var ise Steam, Origin veya Epic Games programlarını indirebilirsin,
  12. Müzik dinlemekten hoşlanıyorsan ve bu seni mutlu ediyorsa Spotify indirebilirsin,
  13. Video izlemek için Video-Lan programını kullanabilirsin,

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı