Formattan sonra PES 2017 kasıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar, benim çok uzun bir süre boyunca kullandığım bir yama vardı ve çok da memnundum. Bir süre sonra bilgisayara format attım ve FIFA 14 indirdim. Sonra FIFA'ya bir türlü alışamadım. PES'e geri döndüm ve aynı yamayı indirdim ve oyun fazlasıyla kasmaya başladı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, benim çok uzun bir süre boyunca kullandığım bir yama vardı ve çok da memnundum. Bir süre sonra bilgisayara format attım ve FIFA 14 indirdim. Sonra FIFA'ya bir türlü alışamadım. PES'e geri döndüm ve aynı yamayı indirdim ve oyun fazlasıyla kasmaya başladı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Eğer daha önce driver ayarlarını yaptıysanız gitmiş olabilir tekrar yaparsanız büyük ihtimal ile sorun çözülecektir.

Driver ayarlarını nasıl yapabilirim?

Ekranın en sol altına sağ tıkla aygıt yöneticisi orada güncellenmesi gerkenlerin sağ altında sarı renkli bir ünlem işareti olması gerekiyor.
Pardon aklımda kalan başka bir konu ile karıştırmışım masaüstüne sağ tıkla sonra görüntü ayaralrı falan olcak ama en alttakiler değil ordan yapıyon sürücülerinin ne olduğu için bilemem hangi ayarları yapacağını.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı