Formattan sonra silinmeyen dosyalar

Elinizde bulunan CD'nin ( DVD olduğunu düşünüyorum Windows 8 olduğuna göre. ) içeriğini buradan göremeyeceğim için yorum yapamam. Tavsiyem güncel rehberinin de çok olmasından dolayı sisteminiz kaldırıyor ise Windows 10 kurmanız. Nasıl yapacağınızı, kurulum için USB medyanızı nasıl oluşturacağınızı aşağıya bırakacağım rehberler aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Elinizde bulunan CD'nin ( DVD olduğunu düşünüyorum Windows 8 olduğuna göre. ) İçeriğini buradan göremeyeceğim için yorum yapamam. Tavsiyem güncel rehberinin de çok olmasından dolayı sisteminiz kaldırıyor ise Windows 10 kurmanız. Nasıl yapacağınızı, kurulum için USB medyanızı nasıl oluşturacağınızı aşağıya bırakacağım rehberler aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Hocam Windows 10 kurmak istemiyorum ve CD var. CD ile Windows 8 kurmak istiyorum ancak tam kurulum ile yapmak istiyorum. Windows 8.1'e geçeceğim ancak mağazaya bağlanamıyor. Tam kurulumu CD ile yapamıyor muyuz?

Geri
Yukarı