Formattan sonra sistem kasıyor

fuatkorkmazz34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. RX550 4 GB ekran kartı Q8200 işlemcim 8 GB RAM 240 GB SSD sistemim var.

Bilgisayarımda formattan sonra kasma başladı. Sürücüleri güncelledim. Öncesinde LoL'den 100E yakın FPS alırken formattna sonra 50 en fazla oda en düşükte. Ve bir anda düşme olayı da var. Bir an 50yken bir anda 30A düşüyor. Bir de LoL veya başka bir oyun açıkken arkada Discord çok kasıyor ve sesim çok geç gidiyor karşıya. Ve geç geliyor. SSD daha yeni.

İşlemcide sorun var galiba, görev yöneticisini ilk açtığımda her seferinde yüzde 85 kullanılıyor görünüyor. Sürekli yüksek kullanımda. Hiçbir şey açık değilken bile yöneticiyi açtığımda 85 kullanımda. Sistem kesintileri nedir? Nasıl çözebilirim? SS'ini bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• qq22.png
    qq22.png
    44,8 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PC'nizde bulunan Driver Booster'i silip sürücüleri elle yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar driver boosterdan hiçbir güncelleme yapılmadı.Sadece çok kastiği için eksik guncelleme yapip yapmadigima bakmak için indirdim
Hocam PC'nizde bulunan Driver Booster'i silip sürücüleri elle yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Yinede temiz kurulum yaptım bir daha denedim fakat sonuç aynı.Bu arada SSD daha yeni.SSD alıp formatladıktan sonra bu sorun çıktı.

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Geri
Yukarı