Çözüldü Formattan sonra sistem yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KaleX43

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün PC'ye format attım. Attıktan sonra PC'nin yavaşladığı fark ettim. Driver yüklememiştim. Anakartım; ASUS B450M 2K. Ben bu anakartın web sitesine girsem tüm sürücülerini indirsem sorun düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tüm sürücüleri eksiksiz olarak yükleyin. Anakart sitesindekilere ek olarak ekran kartı sürücünüzü de kurun.
Sürücülere ek olarak, ekran kartı sürücünüzü de yükleyin ve Hz değerini kontrol edin. Eskiden 144/75 kullanıyorduysanız eğer 60'a düşmüştür ve doğal olarak kasıyor hissi verebilir.

İsterseniz HDD sağlığını kontrol edin.
Sağlıklı olduğunu düşünüyorum daha PC yeni sayılır ama hala olmazsa bakarım. Teşekkürler.
Sürücülere ek olarak, ekran kartı sürücünüzü de yükleyin ve Hz değerini kontrol edin. Eskiden 144/75 kullanıyorduysanız eğer 60'a düşmüştür ve doğal olarak kasıyor hissi verebilir.14

Sürücülere ek olarak, ekran kartı sürücünüzü de yükleyin ve Hz değerini kontrol edin. Eskiden 144/75 kullanıyorduysanız eğer 60'a düşmüştür ve doğal olarak kasıyor hissi verebilir.
Hz ayarını hallettim. Dediniz gibi sürücüleri yükleyeceğim. Tamamdır teşekkürler.
@FurkannC bir sorum daha olacak. Bir youtuber driverları sırasıyla indirmemiz gerektiği söyledi. Ben hepsini indirsem ilk başta herhangibisini kursam sorun olurmu? Yada sırasıyla mı indirmemiz gerekiyor driverları? Teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:
Sıra olayını ilk defa duydum. İstediğiniz sırayla yükleyebilirsiniz. Bir sorun olacağını sanmam. Öyle bir şey olsa herkes sırasıyla yüklerdi.

Sıra olayını ilk defa duydum. İstediğiniz sırayla yükleyebilirsiniz. Bir sorun olacağını sanmam. Öyle bir şey olsa herkes sırasıyla yüklerdi.
Tamamdır. Çok sağol Furkan Allah senden razı olsun kardeşim senin sayende içim nasıl rahatladı bil bilsen çok sağol. Ve ayrıca herkese çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı