Formax 6650 XT vs Tebilon RX 6700 sistem

Mehmet4L

Kilopat
Daha fazla  

Merhaba arkadaşlar. Fiyatlarının aynı olduğunu varsayarak ve kullanılan parçaların markalarını da hesaba katarak hangisi daha iyi?

Merhaba arkadaşlar. Fiyatlarının aynı olduğunu varsayarak ve kullanılan parçaların markalarını da hesaba katarak hangisi daha iyi?
Buna bakın FURKAN AKMAN / RYZEN 5 5600 / RADEON RX 6700 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI

Çok kazık yemek istiyorsanız bunu,
Az kazık yemek istiyorsanız bunu
Kazık yemek istemiyorsanız da bunu almanızı öneririm. Tabii siz bilirsiniz fakat bir kasa için fazladan 1000₺ vermeye gerek yok, diğer sistemde bir de Pulse modeli de değil. Üstüne diğer bilgisayarlardan 1.sinde 550W, ikincisinde C4 650W PSU var. 3. sistemde ise kaliteli 650W PSU var.

Çok kazık yemek istiyorsanız bunu,
Az kazık yemek istiyorsanız bunu
Kazık yemek istemiyorsanız da bunu almanızı öneririm. Tabii siz bilirsiniz fakat bir kasa için fazladan 1000₺ vermeye gerek yok, diğer sistemde bir de Pulse modeli de değil. Üstüne diğer bilgisayarlardan 1.sinde 550W, ikincisinde C4 650W PSU var. 3. sistemde ise kaliteli 650W PSU var.

Pulse olsa ne olmasa ne Sapphire'ler cayır cayır yanıyor, kışın ben PC'yi açık tutuyordum ısınmak için ama 3. sistemde XFX seçerek almak mantıklı geldi. O sitenin bir hazır sistem dolandırıcılığı oldu reklam için ondan çekiniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı