Formula neden bu kadar seviliyor?

whoiszen

Picopat
Dostlar yarışları seven birisiyim ama hiçbir zaman Formula yarışlarını sevemedim. Ama nascarın bağımlısıydım sonrasında birazcık gte statüsüne sarmaya başladım sonrasındada le mans P1 P2 tarzı ama Formula her zaman insanların gözdesi oldu yarışların kesitlerini veya kayıtlarını izlerken Formula harici diğer yarışlara gelenler çok az oluyor. Formula'ya göre herkes istediğini sevebilir izleyebilir ama Formula'nın gereksiz bir kitlesi var gibi yarışlardan hiç anlamayan bile Formula 1 diye ölüyor. Formula 1 hayranıyım diğer geziniyorlar onun dışında insanları Formula'ya çeken şey nedir eski araçlarının motorlarını seviyolardı eskiden ama artık eski motorlar kullanılmıyor çoğu eski Formula izleyicisi eski Formula motor sesini özlediğini söylüyor. Yani dediğim gibi Formula'yı diğer yarışlardan ayıran şey ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi buradan nasıl anlatalım. Saf hız, en iyi aerodinamik araç. HA! ben artık izlemiyorum, eski yarışları izlemek keyif vericiydi.

Dostlar yarışları seven birisiyim ama hiçbir zaman Formula yarışlarını sevemedim. Ama nascarın bağımlısıydım sonrasında birazcık gte statüsüne sarmaya başladım sonrasındada le mans P1 P2 tarzı ama Formula her zaman insanların gözdesi oldu yarışların kesitlerini veya kayıtlarını izlerken Formula harici diğer yarışlara gelenler çok az oluyor. Formula'ya göre herkes istediğini sevebilir izleyebilir ama Formula'nın gereksiz bir kitlesi var gibi yarışlardan hiç anlamayan bile Formula 1 diye ölüyor. Formula 1 hayranıyım diğer geziniyorlar onun dışında insanları Formula'ya çeken şey nedir eski araçlarının motorlarını seviyolardı eskiden ama artık eski motorlar kullanılmıyor çoğu eski Formula izleyicisi eski Formula motor sesini özlediğini söylüyor. Yani dediğim gibi Formula'yı diğer yarışlardan ayıran şey ne?
Hocam bende formula yarışlarını pek sevmem ama nascar yarışları 10/10. Formula yarışları bence çok overrated.

Basit bir şekilde, en hızlı kategori olmasında dolayı. En iyiler en çok izlenir. Çoğu kimse gidip 1. lig izlemiyor, Süper lig iziliyor.
Sadece araçların hızı da değil, 2 bilemedim 3 saate bitiyor, diğerleri kadar sıkmıyor, yani akış da hızlı.

Ben biraz Formula 1'e sarmıştım. Çok iyi izliyordum. Sonra MotoGP'yi keşfettim. Ona daha fazla sardım. Şu an Yamaha YZF R6 kullanıyorum.

Hocam bende Formula yarışlarını pek sevmem ama nascar yarışları 10/10. Formula yarışları bence çok overrated.

Hocam bende eskiden Full nascar izliyordum ama lmp1 veya gte Pro daha çok sarmaya başladı. Ama hiçbir zaman Formula'ya ısınamadım Türkiye'de tekrardan olsa giderim çünkü başka yarış yok ülkede ama zevk alamıyorum araçlar çok kötü geliyor gözüme.

Hocam bende eskiden Full nascar izliyordum ama lmp1 veya gte Pro daha çok sarmaya başladı. Ama hiçbir zaman Formula'ya ısınamadım Türkiye'de tekrardan olsa giderim çünkü başka yarış yok ülkede ama zevk alamıyorum araçlar çok kötü geliyor gözüme.
Bilgisayarım iyi olsa bi nascar oyunlarına çok sararım. İzlemesi kadar zevklidir diye düşünüyorum.

Bilgisayarım iyi olsa bir nascar oyunlarına çok sararım. İzlemesi kadar zevklidir diye düşünüyorum.

Hocam nascar heat 5 oynadım uzun süre Unity'den yapıldığı için diğer simülasyon oyunları gibi değil onun dışında iRacing harici nascar kategorisi oyun yok bende öyle sanıyordum ama pek değilmiş veya Assetto Corsa competizione iRacing oynayınca o biraz sönük kalıyor ama eğer güzel bir oyun motoruyla ve uğraşılsa güzel bir oyun çıkar

Şimdi buradan nasıl anlatalım. Saf hız, en iyi aerodinamik araç. Ha! Ben artık izlemiyorum, eski yarışları izlemek keyif vericiydi.

Evet hocam ama Formula'nın gereksiz bir kitleside var ben onu anlamıyorum adam Formula ile ilgili sadece hamiltonu biliyor Formula'cıyım tarzında söylemlerde bulunup geziyorlar profillerini duvar kağıtlarını falan değiştiriyorlar nasıl oluyorda bu toxic kitleyide kendine çekmeyi başarıyor.

Son düzenleme:
Hocam nascar heat 5 oynadım uzun süre Unity'den yapıldığı için diğer simülasyon oyunları gibi değil onun dışında iRacing harici nascar kategorisi oyun yok bende öyle sanıyordum ama pek değilmiş veya Assetto Corsa competizione iRacing oynayınca o biraz sönük kalıyor ama eğer güzel bir oyun motoruyla ve uğraşılsa güzel bir oyun çıkar
Nascar heat 5 çok güzel oyun internet kafede 1 saat oynamıştım. Asetto corsa için direksiyon seti lazım herhalde kuzenimin laptop ortalama bize kalmaya gelirken getirmişti asetto corsa vardı araba dönmüyodu.

Evet hocam ama Formula'nın gereksiz bir kitleside var ben onu anlamıyorum adam Formula ile ilgili sadece hamiltonu biliyor Formula'cıyım tarzında söylemlerde bulunup geziyorlar profillerini duvar kağıtlarını falan değiştiriyorlar nasıl oluyorda bu toxic kitleyide kendine çekmeyi başarıyor.
Motorsport ve Serhan Acar forumlarında yazılar yazardım. Belli bir kitle işi biliyor. Türkiye sınırlarında serhan abi kadar bilen sayısı bir otobüs etmez. Ben 95 yıllarından izliyordum. Teknik kısımları çocukluğumda bilmezdim. Sadece yarışlar önemliydi o zamanlar. Ben izlerken zevk alarak izlerdim.

Geri
Yukarı