Forspoken alınır mı?

chamvio

Hectopat
Yer
Lindórinand.
Selamlar,

Takip edenler bilir ki 2 hafta sonra Forspoken çıkmış olacak. Yayınlanan demo sonrasında birçok kişi hayal kırıklığına uğradı ama merak ettiğim şu: sizce bu oyun almaya değer mi?

Star Wars bana da ilgi çekici geldi ancak evrenle alakalı bir bilgim yok, daha önce de 1-2 saat haricinde herhangi bir Star Wars oyunu oynamadım. Ondan dolayı kararsızım.
İnan benimde hiç ilgim yok ama o kadar çok sardı ki, ilk oyunu GamePass'de var ben 600 TL'ye 3 yıllık aldım böyle oyunlar için zaten şuan bir oyun 500 TL fiyatını çıkarmış oluyor. Bence oyun alacaksan "STAR WARS Jedi: Survivor" al. GamePass'ten de ilk oyununu oyna baya oyunu beni Star Wars evrenine çekti takip etmeye başladım. Oyunu yapan firmada balon değil ilk oyunda bütçeleri kısıtlıydı hatta bu oyunda daha fazla bütçeye sahipler.

İnan benimde hiç ilgim yok ama o kadar çok sardı ki, ilk oyunu GamePass'de var ben 600 TL'ye 3 yıllık aldım böyle oyunlar için zaten şuan bir oyun 500 TL fiyatını çıkarmış oluyor. Bence oyun alacaksan "STAR WARS Jedi: Survivor" al. GamePass'ten de ilk oyununu oyna baya oyunu beni Star Wars evrenine çekti takip etmeye başladım. Oyunu yapan firmada balon değil ilk oyunda bütçeleri kısıtlıydı hatta bu oyunda daha fazla bütçeye sahipler.

Teşekkürler, göz atacağım. :)

Oyun güzel fakat, 700 lira asla verilmez. Ben demosunu indirdim. Beğendim açıkcası, ama en baba 300 verilir yani bu oyuna. Onun dışında uçmak, kaymak, ok fırlatmak, alev topu yapıp, su içinde boğmak falan eğlenceli işte. :D

Geri
Yukarı