Forspoken, FSR 3 ve Frame Generation On vs Off

@ZwiReK FSR değil de fg gerçekten işe yarayan bir teknoloji bir zaman sonra 4090 bile kullanmak zorunda kalacak

Orası öyle, FG olmasa rtx 4090 atıyorum. 5 sene sonra gene erir, illa onu bitirecek bir oyun veya uygulama çıkar.

Eğer yapak zeka ve donanım üzerinde çok gidiilirse. RTX 4090 gibi bir kart'da eğer içindeki donanım destekliyorsa şaha kalkacaktır. RTX 4090 diğer kartlardan başka çok güçlü 4K'da RDR2 de 120 fsp nedir?

GTA 6 çıkarsa tüç oyun sistem gereksinimlerini geri'de bırakacak. önerilen rtx 4070 veya Ti'dan aşağı olmaz diyorum

Hocam %1 Low FPS değerini atar mısınız?

@ZwiReK hocam düşünsenize 6000 serisinin akıcılık sorunu çözüldü bayağı iyi olmaz mı?

Çok iyi olur vallahi.

Ama eğer SDK yayınlanırsa, RX 6000 veya daha eskilere mod olarak gelecektir. Desteklemese bile oyun
NVIDIA'da bu yok çünkü bariz donanım kullandığı için mod gelse bile işe yaramıyor.

Ama AMD'nin yaptığı algoritma tüm kartları desteklediği ve gördük canlı canlı çalıştığı için gelmesi çok olağan.

Bizim gibi RX 6000 serisi kullananların sayısı RX 7000 sayısını 100'e katlar herhalde. RX 7000 de çok satılmayacağını varsayarsak eğer, gelirse 6000 serisine çok iyi olur. Gelmezse yapacak bir şey yok, sonuçta DLSS 3 bile en çok oynanan Oyun'da 15-20 kadarı ancak etkiler.

Bu arada 7900XTX FSR 3.0 ve fg ile 4090 la aynı FPS aldı

Bunun olacağını çok önceden ben söylemiştim bizzat. Eğer dediğin doğruysa neden?

RX 7900 XTX en tepe kart ve NVIDIA'nın RTX 4090'a bile yetişemiyor.

Çok tepki çekti bu yüzen yeni kart yüksek ihitimalle çıkmayacak RX 7900XTX ve RTX 4090 farkını FSR 3 +FG Veya AFMF ile kapatacaklarını ben söylemiştim.

Burada şimdi fark ettim

Harbii. Bu iş kızışıyor sen yeni bir şeyler atınca. AMD geçeçek yakında az dur. 😁 😁

@Spyhis Müsait bir Zaman'da bende bir gireceğim Forspoken'a kendi bildiklerimi bir deneyeceğim bakalım artacak mı?

@Spyhis

Bu arada hocam, sende en tepenin bir altı kart olmasına rağmen, sen bile kendini yırtıyorsun düşün. Yani, .

Ben ne yapayım daha?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam 1080p'de 200 fps alıyor sayı olarak CP77'DE

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı