Çözüldü Fortnite 0xc0000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Antivirüs veya Windows Defender oyunu engelliyor olabilir mi? Kullanıyorsanız geçici olarak devre dışı bırakıp deneyin bakalım.
"Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000005 hata uyarısının sebebi açmak istediğiniz programın hatalı yüklenmesi ya da yükleme dosyalarının hatalı olması olabilir. Hatta genel olarak bu hatanın en büyük nedeni budur. Bu nedenle hata veren uygulamayı silerek yeniden yüklemek en doğru seçenek olacaktır."
Kaynak: Webtekno.com.

"Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000005 hata uyarısının sebebi açmak istediğiniz programın hatalı yüklenmesi ya da yükleme dosyalarının hatalı olması olabilir. Hatta genel olarak bu hatanın en büyük nedeni budur. Bu nedenle hata veren uygulamayı silerek yeniden yüklemek en doğru seçenek olacaktır."
Kaynak: Webtekno.com.
Google aramalarından yazmadan önce çözümü çok araştırdım oyun dosyalarının silinip yeniden bütünlüğü doğrulaması düzeltmesi gerekir vs gibi terim hepsini hatta temp dosyalarının tamamının silinmesi işlemini bile yaptım Fakat düzelmedi bu yüzden oyun hata raporunu ek olarak ekledim eğer sorun orada belli oluyorsa yardımcı olursanız sevinirim bir dosyada not found yazan tzres.dll not found vardı internetten dosyayı bulup olmadığı yere attım fakat düzelmedi çünkü aynı dosyası microsoftun log verisindede bulmadığından hata devam ediyor görünüyor.

Antivirüs veya Windows Defender oyunu engelliyor olabilir mi? Kullanıyorsanız geçici olarak devre dışı bırakıp deneyin bakalım.
Virüs programını kapatıp denemiştim bu sefer hem virüs hem defender ikisinide kapatınca oldu. Açıldıktan sonra tekrar açtım düzeldi teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı