Fortnite 7. sezon alınır mı?

Battle Pass'te Rick çok güzel ve tryhard karakterlere uygun ama şöyle bir şey var. Çocuk çizimi yapmışlar bildiğin. Fortnite çizimi yapsalar çok güzel olurdu, bayağı bir tryhard olurdu ve ondan sonra ise bonus kafalı kız karakteri ise pantolonu üstü uyumlan olan en iyi tryhardlardan biri siren karakterine benzediği işin o karakter Battle Pass en tryhard karakteri olabilir gibime geliyor ve canavar ordularındaki o boss karakter robot giyi mi 4 sezondaki en tryhard karakter Omega'ya benzetiyorum ama kafasında keşke robot kaskısı olsa renkli olsa bir de giyi mindeki açık olmasaydı bayağı tryhard kostümü olabilirdi. Ayrıca Battle Pass'te sevmediğin şey ise, süpermen süpermen yerine Spider-Man olsaydı Battle Pass tryhard bir savaşa bileti olurdu ve ayrıca şu Battle Pass'teki robotu sevmedim ve ve Battle Pass'te yine robot giyimli bir kız karakter vardı. O da bayağı bir tryard kostümü. O yüzden benim puanım ise sirene benzeyen kız ise puanım ise 10/5, boss olan karaktere ise puanım. Omega'ya çok fazla benzediği için 10/8 ama bosstaki karakterde keşke kafasında robot maskesi olsaydı ve robot giyi mindeki açık yer kapansaydı bayağı bir tryhard olurdu ve puanım ise 10/9 olurdu açıkçası bana göre ama 10/8 ve robot görünümlü olan kız puanım 10/10 çok sevdim karakteri açıkçasıve diğeri ise başka pattle Pass'te olan tavşan karakterine puanım 10/14 ve Battle Pass'teki diğer kız karaktere ise puanım 10/17. Rick puanım ise 10/20 ama Fortnite çizimi falan olsaydı 10/26 olurdu. V süperman bana göre kötü geldi. O yüzden puan vermeyeceğim. Battle Pass'taki robotu sevmedim. Onu da puan vermeyeceğim. Benim puanım ise 10/26.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rick kendisi çizgi film tarzında yani Epic Games onu normal insan gibi yapamaz.
Rick mecbur çizgi film tarzında yapıldı çünkü kendisi çizgi filmde.

Son zamanlarda çıkan Battle Passler'de artık özgün karakterler olmuyor.
Olsa bile çoğu basit kaçıyor.

Ama yine de almanı öneririm.

Çünkü Battle Pass'in birçok artısı var.
Verdiğin VP'yi katlayabiliyorsun.
Ve bir mağazaya gelmeyecek birçok iteme sahip oluyorsun.
Daha kolay level atlayabiliyorsun.
Bazı özel etkinliklere erişim hakkı kazanabiliyorsun (nadiren)

Rick kendisi çizgi film tarzında yani Epic Games onu normal insan gibi yapamaz.
Rick mecbur çizgi film tarzında yapıldı çünkü kendisi çizgi filmde.

Aslında Rick çizgi filmden animasyon gibi hareketleri görünüşü tam bir anime ama renkleri dersen çizgi filme benziyor diyebiliriz ama Fortnite çok ışık görünüşlü yapmış bildiğin.

Geri
Yukarı