Fortnite açılma ekranında donuyor

Will Bettelheim

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba bugün arena sıfırlandı ve arkadaşımla arena kasmaya giriyorduk ki oyun yükleme ekranında donuyor ve alt F4 atmaktan başka çare kalmıyor her şeyi denedim fakat sonuç alamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum. (2 gün önce sorunsuz açılıyordu )

Merhaba bugün arena sıfırlandı ve arkadaşımla arena kasmaya giriyorduk ki oyun yükleme ekranında donuyor ve alt F4 atmaktan başka çare kalmıyor her şeyi denedim fakat sonuç alamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum. (2 gün önce sorunsuz açılıyordu )
Sistem nedir?

Sorunu çözebildin mi? Arkadaşlarımda yok ama bende var sorun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunu çözebildin mi? Arkadaşlarımda yok ama bende var sorun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhabalar , hayır çözemedim her şeyi denedim fakat olmadı Epic Games'in yeni güncellemesine kadar giremicez galiba oyuna

Yeni konular

Geri
Yukarı