Fortnite açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Inanovski

Hectopat
Yer
Ankara/Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba,

İlk oynadığım günden sonra neredeyse 2 gündür Fortnite'a giremiyorum. Epic Games Launcher'a tıklıyorum, BattleEye kutusu çıkıyor, launching Game demesine rağmen dakikalar geçiyor ve oyun açılmıyor. Sonra Epic Games Launcher'a atıyor beni. Oyun kapanmış olabilir mi diye bakıyorum, Launcher'a göre oyun çalışıyor. Oyunu iki kere silip yükledim, hatta Launcher'ı sildim. Lütfen yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ne yazık ki bana böyle bir mesaj vermiyor. Direk Launching Game yazıyor ama oyun başlamıyor.

CMD'yi açıp şunu yazın : bcdedit -set TESTSIGNING OFF
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
veya bunu dene

CMD'yi açıp şunu yazın : bcdedit -set TESTSIGNING OFF
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
veya bunu dene
Ne yazık ki bu da işe yaramadı. Resimdeki gibi oluyor ama hiç açılmıyor.
Ekran görüntüsü 2021-01-11 092856.png

Arkadaşlar merhaba,

İlk oynadığım günden sonra neredeyse 2 gündür Fortnite'a giremiyorum. Epic Games Launcher'a tıklıyorum, BattleEye kutusu çıkıyor, launching Game demesine rağmen dakikalar geçiyor ve oyun açılmıyor. Sonra Epic Games Launcher'a atıyor beni. Oyun kapanmış olabilir mi diye bakıyorum, Launcher'a göre oyun çalışıyor. Oyunu iki kere silip yükledim, hatta Launcher'ı sildim. Lütfen yardım edebilir misiniz?

Fortnite bitecek sanırım kalkıyor yani

Hala olmuyor, bu sefer oyun açıldı ama oyuna hesap bilgilerimi girdiğimde "Fortnite teknik bir nedenden ötürü kapanacaktır" mesajı verdi ve kapandı.Oyun BattleEye mesajından sonra neredeyse 30 dakika sonra açıldı. Lütfen yardım edebilecek birisi var mıdır?
Lütfen yardım edin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı