Fortnite BattlEye yüzünden maçtan çıkarıldın hatası

Wozpratkos

Centipat
Arkadaşlar Fortnite'ı indirdim ve ilk 2 gün sorun olmadı sonra Rainbow'u indirdim Rainbow'da hata aldıktan sonra Fortnite'da da aynı şey olmaya başladı anlamadığım şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-09 104726.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-09 104726.png
    910,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Fortnite'ı indirdim ve ilk 2 gün sorun olmadı sonra Rainbow'u indirdim Rainbow'da hata aldıktan sonra Fortnite'da da aynı şey olmaya başladı anlamadığım şekilde.

Oyunu engelleyebilecek veya etkileyecek bir 3. parti yazılım kullanıyor musun? Kullandığını düşünmüyorsan (bilmiyorsan) da sisteminde bunun tarzı bir yazılım olabilir. Bi' virüs taraması yapıp şüpheli dosyaları silebilirsin. Sorun hala devam ederse yazdığı gibi desteğe başvur.

Bu BattlEye biraz narin bir hile engelleyicisi. 2 gün içinde sizin bundan bir şey olmaz diye kurduğunuz bir programı 3. parti görmüş olabilir.

Oyunu engelleyebilecek veya etkileyecek bir 3. parti yazılım kullanıyor musun? Kullandığını düşünmüyorsan (bilmiyorsan) da sisteminde bunun tarzı bir yazılım olabilir. Bi' virüs taraması yapıp şüpheli dosyaları silebilirsin. Sorun hala devam ederse yazdığı gibi desteğe başvur.

Hocam hiçbir virüs bulunmamakta asıl olay şu hocam Rainbow'u indirdikten sonra hep böyle oluyor. Bir ara cheat Engine varmış onu sildim Fortnite düzeldi bende Rainbow'da da izin verilmeyen program hatası alıyordum belki düzelmiştir diye bu gece indirmeye verdim ancak oyunu açtığımda tekrar aynı sorunla karşılaştım. Ondan sonra Fortnite'a girdim ve maça başlarken beni bu görseldeki gibi atmaya başladı. Acaba bu iki oyun çakışıyor mu benim bilgisayarımda hiç anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hiçbir virüs bulunmamakta asıl olay şu hocam Rainbow'u indirdikten sonra hep böyle oluyor bir ara cheat enginer varmış onu sildim Fortnite düzeldi bende rainbowdada izin verilmeyen program hatası alıyordum belki düzelmiştir dite bu gece indirmeye verdim ancak oyunu açtığımda tekrar aynı sorunla karşılaştım ondan sonra Fortnite'a girdim ve maça başlarken beni bu görseldeki gibi atmaya başladı acaba bu iki oyun çakışıyor mu benim bilgisayarımda hiç anlamıyorum.

Cheat Enginer'den başka programlar da olabilir. En iyisi desteğe başvurmak :)

Bu BattlEye biraz narin bir hile engelleyicisi. 2 gün içinde sizin bundan bir şey olmaz diye kurduğunuz bir programı 3. parti görmüş olabilir.
hocam rainbowu indirdim sonra bu hatayla karşılaştım rainbowda izin verilmeyen program virtual machine yazıyor burdada bu önceden ip hatası alıyordum desteğe yazdım bana süresiz banlandığımı söylediler hiçbir hile kullanmadıgıma rağmen ancak hesabımla hala oynayabiliyorum

bana kalıcı banlandığımı söylediler 3 kere yapmadıgımı kararı tekrar gözden geçiriin dedim ama nafile hiçbirşey yapamıyoruz diyorlar sürekli

Hocam Rainbow'u indirdim sonra bu hatayla karşılaştım Rainbow'da izin verilmeyen program Virtual machine yazıyor buradada bu önceden IP hatası alıyordum desteğe yazdım bana süresiz banlandığımı söylediler hiçbir hile kullanmadıgıma rağmen ancak hesabımla hala oynayabiliyorum.

R6'nın BattlEye'ını silip girmeyi denediniz mi Fortnite'a belki birbirlerini karşı yazılım olarak görmüş olabilirler.

Hocam Rainbow'u indirdim sonra bu hatayla karşılaştım Rainbow'da izin verilmeyen program Virtual machine yazıyor buradada bu önceden IP hatası alıyordum desteğe yazdım bana süresiz banlandığımı söylediler hiçbir hile kullanmadıgıma rağmen ancak hesabımla hala oynayabiliyorum.

Sınırsız yasaklandığınızı söyledikleri halde nasıl hala oynayabiliyorsunuz aklım almıyor gerçekten.

ve bunun en komik yanı hesapla dün oynuyordum

Sınırsız yasaklandığınızı söyledikleri halde nasıl hala oynayabiliyorsunuz aklım almıyor gerçekten.
evet hocam çok komik

R6'nın BattlEye'ını silip girmeyi denediniz mi Fortnite'a belki birbirlerini karşı yazılım olarak görmüş olabilirler.
onu nası yapabileceğimi bilmiyorum

😀

şimdi denedim sonuç hala aynı

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-09 111526.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-09 111526.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Ve bunun en komik yanı hesapla dün oynuyordum.

Evet hocam çok komik.

Onu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum.

😀

Şimdi denedim sonuç hala aynı.

Ban yediğinizi söylemeleri de çok garip. Ki zaten bu tip banlar geri açılma ihtimali olan banlar. R6'nın BattlEye bir ara bir sürü insanı banlamıştı 3. parti yazılım var diye açmışlardı sonra.

Geri
Yukarı