PUBG "BattlEye: Corrupted Memory" Hatası

Overwith

Kilopat
Daha fazla  
PUBG'de 2 gün öncesine kadar her şey normalken oyuna gelen yeni güncelleme sonrasında maç daha başlamadan oyundan atıyor ve başlıkta belirttiğim hatayı veriyor. Oyunu silip yeniden yükledim sanal bellek denilen olaydan olabileceğini söylediler onda da her türlü ayarla denedim gene olmadı çözümü olan var mı? (Windows 10 1903 sürümünü kullanıyorum yeni gelen Nvidia sürücüsünü yükledim bunun yanında ethernet, chipset ve realtek gibi sürücülerin de hepsi güncel) Sistem özelliklerim;
  • 16 GB RAM
  • GTX 1060
  • i7 7700HQ

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Versiyon: 430.39 - WHQL sürümünde sıkıntı var.
Bende de 1060 var 430.39 a geçince bende de oldu.
Bir önceki sürüme geç.
Aynı sorun bende de var ve yabancı forumlarda çözüm önerilerinde bilgisayara sıfırdan Windows kuran bile olmuş ancak önerilen çözümlerin çoğunu denemedim zaten o arkadaşlarında sorunu çözülmemiş.

Bir önceki sürüme geç.
Aynı gün oyun güncellenirken sürücüyü de güncellemiştim sorunun ondan kaynaklanabileceği hiç de aklıma gelmemişti doğrusu dediğini yaptım az önce çözüldü teşekkür ederim :)

Bir önceki sürüme geç.

Bende de Fortnite'da oldu aynı problem.
Windows 10 Pro 1903 18362.53 kurdum ondan mı acaba dedim.
Ekran kartı sürücüsü aklımın ucundan geçmezdi.
430.39 kaldırıp 419.67 kurdum düzeldi.
Teşekkürler

Bende sorun hala devam etmekte çünkü bu hatanın 430.39 - WHQL sürümüyle bir alakası olduğunu düşünmüyorum ve güncelleme çıkmadan önce de bu hatayla karşılaşanlar var ve benimde başıma güncellemeden önce geldi bu hata. Zaten PUBG dışında başka bir oyundan da hata almadım ki PUBG isimli oyun parayla satılan bozuk bir oyun benim kanaatimde az önce komple sildim ve diskteki boşa alan kaplayan veriden kurtuldum.

Arkadaşlar Bilgisayarı sıfırlamak Ya da pubg silmek gibi bi hata yapmayın olmuyor.Ben denedim.En son gelen güncellemeden sonra gelen bir sorun bu.Bidahaki güncellemeyi beklicez. Her çarşamba güncelleme geliyor.Eğer 3mb lık güncelleme gelirse ya da daha yüksek sorun direk kalkıyor.bizim arkadaş da hatayı alıyordu 2 hafta giremedi sonra 3mb güncelleme geldi hata vermedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı