Fortnite bırakıp PUBG başlanmalı mı?

ahmetbl3

Centipat
Daha fazla  
Merhaba millet bana oyun önermenizi istiyorum. Başlıkta olduğu gibi şu an Fortnite oynuyorum ve oyunu Epic sağ olsun çöp etti bu yüzden oyundan sıkıldım. PUBG başlamayı düşünüyorum fakat önerileriniz varsa güzel onları da deneyebilirim.
(Valorant, CS hariç)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank girmek için PUBG Plus alma şartı, sen daha 10 level iken karşına 500-1000 level verme olayı, rankedda sen Silver iken karşına Gold-platları verme olayı.
Hilelerin önüne geçmek için yapılan bir şey ilk dediğiniz ve fiyatıda yüksek bir şey değil. Yüksek levele bir şey diyemem ama diğer dediğiniz silver'a gold-plat verme olayı o ranka boostlanan oyuncuların kötü oynadığı için düşmesinden ibaret.

Oynanmaz diyorum disslike atıyorlar, bunların hiç Steam PUBG oynamadığına yemin edebilirim.
Hocam oyunu güncel olarak ben oynuyorum sürekli ama beğenmediysen geri çekeyim emojiyi.

Silver'a Gold-plat verme olayı o ranka boostlanan oyuncuların kötü oynadığı için düşmesinden ibaret.

Emin misin? Gold oyuncusuyum, karşıma platları verip duruyor, hiçbiride boosted değil bu arada.

Ayrıca 'ucuz'da değil.

Ekran görüntüsü 2023-12-27 223811.png

Emin misin? Gold oyuncusuyum, karşıma platları verip duruyor, hiçbiride boosted değil bu arada.
Şansına olduğunu düşünüyorum. Yüksek ranktaki adam düşüğe gelmişse kötü oynadığı içindir ama yine de senden iyi oynuyor demektir. O maç sana gelmiştir, kısa bir süre sonra gerçek rankına yerleşir o oyuncu.

Ayrıca 'ucuz'da değil.

Eki Görüntüle 2066577
Oyunda sana yanlış hatırlamıyorsam 1300 UC geri verdiği için bu fiyata çıkarmışlar. Fiyatının bu kadar çıktığını bilmiyordum.

Geri
Yukarı