PUBG mi? Fortnite mı?

PUBG 10 üzerinden 8 ise bana göre Fortnite 10 üzerinden 7 dir. İkiside iyi oyunlar değil birbirinin eksikliklerini kapatıyorlar onda optimizasyon var diğerinde yok onda fizik var diğeri düz mantık armor can gibi.

Parayı veren nasıl düdüğü çalıyor anlatabilir misin? Başlamayı düşünüyorum ona göre PUBG alabilirim.
Yani oyun içi satın alımlar var ve bu hiç hoş değil adam sana karşı üstün oluyor PUBG'nin farkı herkes eşit başlıyor oyuna tüm oyuncular hakkıyla adam öldürüyor oyunda bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani oyun içi satın alımlar var ve bu hiç hoş değil adam sana karşı üstün oluyor PUBG'nin farkı herkes eşit başlıyor oyuna tüm oyuncular hakkıyla adam öldürüyor oyunda bence.
Benim bildiğim sadece skin satılıyor ve oynanışa etki etmiyor. Biraz daha açabilir misin nasıl eşit olmuyor? Eğer öyleyse hiç başlamayayım.

Yanlış Bilgilendirme
Benim bildiğim sadece skin satılıyor ve oynanışa etki etmiyor. Biraz daha açabilir misin nasıl eşit olmuyor? Eğer öyleyse hiç başlamayayım.
Durum şöyle dostum Fortnite'da satın alımlar oynanışa etki ediyor ama PUBG'de öyle değil. PUBG'de herkes eşit başlıyor. Bence PUBG'ye başlamalısın.

Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi.

Bana göre PUBG daha iyi. Çünkü PUBG'de herkes eşit oluyor. Oyun içi alım satım yok. Fortnite'ta parası olan biraz daha üstün oluyor. Zula, Wolfteam gibi mesela.
Fortnite'ta parası olanın üstün olması diye birşey yok, satın alımlar sadece köstüm ve görünüş gibi şeyler, PUBG'de de aynı şekilde satın alınan şeylerin oyuna hiçbir etkisi bulunmuyor.

Gerçekçiliğe önem verdiğim için PUBG bana daha çok hitap ediyor. Fortnite'ı da bir süre oynadım ama şu building olayı sinirimi bozuyordu ve ayriyeten millet zıplaya zıplaya öldürüyordu birbirini. Birkaç arkadaş PUBG oynamak gibisi yok cidden.

Bir tane karakterin çift zıplaması filan var birkaç bir şey daha vardı.
Arkadaşım oyunu 500 saate yakındır oynuyorum. İlk araştırın da yazın şu yorumları yahu. Sadece skin mantığı var oyun satın alım olarak. Oynanışa etki eden hiç bir şey yok. Madem sevmiyorsunuz bari başka şekilde kötüleyin.
Durum şöyle dostum Fortnite'da satın alımlar oynanışa etki ediyor ama PUBG'de öyle değil. PUBG'de herkes eşit başlıyor. Bence PUBG'ye başlamalısın.
Arkadaşım oyunu 500 saate yakındır oynuyorum. Bence ilk araştır da yorum yap. Oyundaki satın alımlar sadece kostüm değişikliği sağlıyor. Başka hiç bir türlü oyuna müdahale etme bulunmuyor. Şu an size gülmekten kendimi tutamıyorum. [emoji23]

Son düzenleme:
Arkadaşım oyunu 500 saate yakındır oynuyorum. İlk araştırın da yazın şu yorumları yahu. Sadece skin mantığı var oyun satın alım olarak. Oynanışa etki eden hiç bir şey yok. Madem sevmiyorsunuz bari başka şekilde kötüleyin.Arkadaşım oyunu 500 saate yakındır oynuyorum. Bence ilk araştır da yorum yap. Oyundaki satın alımlar sadece kostüm değişikliği sağlıyor. Başka hiç bir türlü oyuna müdahale etme bulunmuyor. Şu an size gülmekten kendimi tutamıyorum. [emoji23]
Ben de kendimi gülmekten kendimi tutamıyorum. Ben de yaklaşık o saatlere kadar oynadım büyük bir ihtimalle güncellemeleri takip etmiyorsunuz zaten bu benim bir görüşüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı