Fortnite Ciddi Gelir Kaybı Yaşıyor

BR oyunlarından bıkmaya başladım. PUBG ve Fortinte yeterliydi neymiş bu rules of survivallar, Free fire’lar, realm royale’ller??

Fortnite beni nedense sarmıyodu grafikten mi desem fiziksel açıdan mı desem bilemedim açıkçası Rules Of Survival oynamış biri olarak bile ROS ta gerçekçilik ve heyecanı daha iyi yaşıyordum.

Epic üzgün.

Eğer Epic Store'da cidden tutarsa, sık sık indirim yaparsa Tencent seri üretim Nasıl oyun yapar ama :).

Cidden en çok istediğim şeylerden birisi bu oyunun kökünün kuruması. İlk çıktığı sıralarda ben de oynamıştım o sıralar güzeldi fakat her hafta yeni bir güncelleme geliyor sonra geri siliyorlar bir test sunucusu dahi yok.

Bende artık BR türünün bitmesini istiyorum. Şöyle CS GO gibi Point Blank gibi Zula gibi yani FPS türü bir oyunun popüler olmasını istiyorum. Malum BR türünde Fortnite hariç çok iyi değilim. Fortnite de de yapı olayı hoşuma gidiyor. En azından ateş etmeyi bilen herhangi birine ölmemiş oluyorsunuz ve genelde klavyeye hakim olan kazanıyor. Bakalım, ben en fazla 2 yıl daha popüler kalacaklarını düşünüyorum.

Battle Royale tarzında üretilen oyunlar gerçekten göz yorucu geliyor bana. İzlediğim yayınlarda insanlar düşmanı görebiliyorken ben hiçbir şey anlayamıyorum.

Fortnite'ı duvar mekaniğini aptalca bulup oynadığım gibi sildim. APEX birkaç kere oyundan attı (sistemin gayet yeterli). Denemeye devam ettim. Ama o kadar karışık, ayırt edilemez geliyor ki anlatamam. Benim durumumda olanlar var mı?

Örneğin CoD serisinde ve BF'de her zaman ayırt edebilmiştim fakat bu oyunlarda cidden çok karmaşık.

Not: 6 senelik LoL & 2 senelik csgo oyuncusu ve 144hz 1080p monitörden oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı