Fortnite Ciddi Gelir Kaybı Yaşıyor

Fortnite Ciddi Gelir Kaybı Yaşıyor
Gelir miktarına bakılırsa, Fortnite eski popülerliğini yitirmeye başlamış gibi görünüyor. Battle Royale türünün yaygınlaşmasında önemli rol oynayan Fortnite, geçtiğimiz yılın en çok konuşulan oyunlarından olmuştu. Oyunun yapımcısı Epic Games, Fortnite’ın aylık gelirinin 400 milyon dolardan fazla olduğunu duyurmuştu. Superdata isimli bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre ise, Ocak ayında Fortnite’ın geliri %48 oranında düştü. Ancak […]

Devamı: Fortnite Ciddi Gelir Kaybı Yaşıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Bir sanal dünya olarak içine girdiğimiz hissettiğimiz Silkroad ve Knight online bile bitti, bunların bu kadar dayanması bile mucize. Sıkıcı ve aynı şeyler çok sıkıcı, CS:GO hack yüzünden berbat oldu ama en azından oyunun bir karakteri ağırlığı vardı. İnternet kafeye gidip aç kalarak Silkroad çarımı kastığım günler gözümün önüne geldi, biz eğitim öğretim ve çocukluk yıllarımızı o masalarda bıraktık. Sonra Z kuşağı neden böyle mal oldu diyorlar çünkü beynimizi oyunlarda yaktık. :)

2 oyunun da eksiklikleri vardı. Apex o eksikler olmadan geldi. Fortnite grafikleri yüzünden geride kaldı, PUBG optimizasyondan geri kaldı. Apex'te ise hepsi tam ve düzgün olarak geldi.
Optimizasyona bağlanması saçma minimum sistem gereksinimleri zaten belirtilmiş o gereksinimler ile 60fps üstü rahatça oynanabiliyor. Düşük FPS alacağını bile bile oyunu almak saçma. Buglar daha ön planda.
Fortnite oynamayanların oynamama sebebinin grafikler olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca grafikleri benim hoşuma gidiyor her şey gerçekçilik değil. Apex ve PUBG bana kasvetli bir hava veriyor şahsen.

Bir sanal dünya olarak içine girdiğimiz hissettiğimiz Silkroad ve Knight online bile bitti, bunların bu kadar dayanması bile mucize. Sıkıcı ve aynı şeyler çok sıkıcı, CS:GO hack yüzünden berbat oldu ama en azından oyunun bir karakteri ağırlığı vardı. İnternet kafeye gidip aç kalarak Silkroad çarımı kastığım günler gözümün önüne geldi, biz eğitim öğretim ve çocukluk yıllarımızı o masalarda bıraktık. Sonra Z kuşağı neden böyle mal oldu diyorlar çünkü beynimizi oyunlarda yaktık. :)

Artık orjinallik kalmadı bence baktılar oyun modu tuttu zula ve paladins bile battle royale çıkardıysa cidden işin suyu çıkmış demektir

Optimizasyona bağlanması saçma minimum sistem gereksinimleri zaten belirtilmiş o gereksinimler ile 60fps üstü rahatça oynanabiliyor. Düşük FPS alacağını bile bile oyunu almak saçma. Buglar daha ön planda.
Fortnite oynamayanların oynamama sebebinin grafikler olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca grafikleri benim hoşuma gidiyor her şey gerçekçilik değil. Apex ve PUBG bana kasvetli bir hava veriyor şahsen.

Evet bencede fortnite grafiklerinde bir sorun yok tıpkı team fortress, overwatch gibi geafikleri var buda ayrı bir hava bence.

Artık orjinallik kalmadı bence baktılar oyun modu tuttu zula ve paladins bile battle royale çıkardıysa cidden işin suyu çıkmış demektir
Aynen öyle, yanlış yapıyorlar eskisi gibi oyunda dostluk ve ruh oluşumu yok, yenilik yok bu yüzden hepsinin ömrü 2 yıl oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim çevremdekiler çocuk oyunu olduğunu söylüyor. Bence değil. Oyunu bırakma sebebim herkes oyunda uzmanlaşmış olduğu için oynayamamam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı