Fortnite hata vermeden oyundan atıyor

Tolga Berat

Hectopat
Yer
Ankara, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Pro
Asus P8H61 -M PRO
NVIDIA Geforce GTX 760 EVGA 2GB SC
Intel Core i5-3350P
1TB HDD
240GB SATA SSD
Asus MX239H
Arkadaşlar, ablam Fortnite oynarken hep donma sorunu yaşadı. Oyun oynarken biraz sonra hemen donmaya başlıyor ve hata vermeden oyundan atıyor. Çözümü nedir? Veya ne yapmalıyım?

Sistem:
Intel® Core™ i7-4790.
EVGA NVIDIA GeForce GTX 750 Ti.
Windows 10 Pro.
ASUS H81M-K.
DirectX 12.
HP 2211X.
Exper kasa.
Polygold PG-8016.
Stalker Warrior X5 oyuncu mouse.
Stalker Warrior Scorpion 7.1 oyuncu kulaklığı.

Arkadaşlar, ablam Fortnite oynarken hep donma sorunu yaşadı. Oyun oynarken biraz sonra hemen donmaya başlıyor ve hata vermeden oyundan atıyor. Çözümü nedir? Veya ne yapmalıyım?

Sistem:
Intel® Core™ i7-4790.
EVGA NVIDIA GeForce GTX 750 Ti.
Windows 10 Pro.
ASUS H81M-K.
DirectX 12.
HP 2211X.
Exper kasa.
Polygold PG-8016.
Stalker Warrior X5 oyuncu mouse.
Stalker Warrior Scorpion 7.1 oyuncu kulaklığı.
Epic teknik desteğe yazmalısın.

Nasıl kasma sorunu yaşıyorsunuz acaba? Sisteminiz düşük çözünürlük ve grafikte 60 fps oynatır gibi.

"Donma" dediğiniz şey takılmak mı yoksa düşük FPS mi?

Nasıl kasma sorunu yaşıyorsunuz acaba? Sisteminiz düşük çözünürlük ve grafikte 60 FPS oynatır gibi.

Kasma sorunu değil. FPS'te sorun yok sadece oyun hata vermeden çöküyor ve lütfen profil fotonu düzgün şeyler yaparsan sevinebilirim.

Artı -1 Eksi
Şunu paylaşır mısın? Güncelleme bitince paylaşmanı bekliyor olacağım.

Lütfen profil fotonu düzgün şeyler yaparsan sevinebilirim.
En iyisi ben konudan çıkayım. Sizin gibiler yardımı hak etmiyor çünkü. Sen plaja gidince gözlerin kapalı mı denize giriyorsun? Senin gibi dindarları da az görmedik. Sosyal medyada imam kesilirsiniz. Reelde kızların kalçasına bakar "Üfff kucağıma alsam..." diye başlarsınız. İyi geceler, iyi Sosyaller.

En iyisi ben konudan çıkayım. Sizin gibiler yardımı hak etmiyor çünkü. Sen plaja gidince gözlerin kapalı mı denize giriyorsun? Senin gibi dindarları da az görmedik. Sosyal medyada imam kesilirsiniz. Reelde kızların kalçasına bakar "Üfff kucağıma alsam..." diye başlarsınız. İyi geceler, iyi Sosyaller.

Ben böyle bir şeyler yapmıyorum. Sadece profil fotoğrafın cinsellik içeriyor. O kadar.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı