Fortnite incelemesi

Daha fazla  
Fortnite 2017 yılında çıkmış bir battle royale oyunudur. Epic Games Launcher üzerinden indirilebilir ve bedavadır. Oyun kolay değildir, en az 1 ay oynama gerektirir.
Bedava olmasına rağmen P2W değildir, ama oyundaki skin, kazma vb. gibi kozmetik içerikler paralıdır ve bu ürünler oyun içinde bir avantaj sağlamaz.
STW (Save The World), Battle Royale, Creative gibi 3 oyun moduna sahiptir. STW paralıdır. Ve parayla aldığımız papeli bedavaya kasabiliriz. Battle Royale ve Kreatif ücretsizdir. Lobi grupları vardır. Gruplar en fazla 16 kişi, en az 1 kişi olabilir. Sürekli güncellenir. Ve bu oyunu PUBG'den ayıran şey; build.

Build, oyunda yapı yapabilmektir. Daha açık anlatırsam, PUBG daha çok strateji ve zeka gerektirir. Fortnite ise daha çok bilek ve iyi oynama gerektirir. Oyunda win almak için pusmak yerine bileğinizi konuşturmanız lazım. Yani oyunda ateş altında olduğunuzda ve yanınızda ağaç yoksa build koyabilirsiniz.

Fortnite, mizahşör bireyler tarafından oynanılmamasına rağmen "çöpnite" denilerek sabote edilmiş bir harikadır. Hayatınızda hiç Fortnite oynamadıysanız ben çok oyun oynadım demeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna inceleme denilmez, genel bir bakış denilir. Oynadım ve oynamaya devam ediyorum, tahminen 3800 saat üzeri oynamam ve 14000 üzeri maç sayım var dehşet yapı yapıyorum, ama bana göre yine de ÇöpNite olarak kalacak çünkü 9. Sezondan sonra benim için oyun hikaye, getirilen saçma silahlar, silah farklılıkları, giden güzel silahlar vs'den dolayı bitmiştir.

Son düzenleme:
Ne saçma yahu. Adama sıkmaya başlıyorsun ama adam senden duvar örerek kaçıyor. PUBG'yi de hiç sevmem. Ama Çöpnite ile PUBG'yi yan yana koyamayız.
Zaten konu PUBG vs Fortnite değil. Ona bakarsan PUBG de Pusma simulator. Fortnite uzaktan adam sıkayım, tek mermi de öldüreyim gibi bir oyun değil oyunun asıl heyecan noktası Build Savaşıdır, bileği iyi olan kazanır.

3. sezondan itibaren oynamaya başladım. Hala da oynuyorum. Rahat 2500 saatim vardır minimum. Her ne kadar son zamanlarda toparlasa da 8.sezon itibari ile bittiğini düşünüyorum.

Buna inceleme denilmez, genel bir bakış denilir. Oynadım ve oynamaya devam ediyorum, tahminen 3800 saat üzeri oynamam ve 14000 üzeri maç sayım var dehşet yapı yapıyorum, ama bana göre yine de ÇöpNite olarak kalacak çünkü 9. Sezondan sonra benim için oyun hikaye, getirilen saçma silahlar, silah farklılıkları, giden güzel silahlar vs'den dolayı bitmiştir.
Zaten sadece "Fortnite." yazdım. Ama mükemmel denetim ekibi bunu "Fortnite inceleme." diye düzeltmiş.

Ne saçma yahu. Adama sıkmaya başlıyorsun ama adam senden duvar örerek kaçıyor. PUBG'yi de hiç sevmem. Ama Çöpnite ile PUBG'yi yan yana koyamayız.
Çok güldüm. Oyunun zaten bence en heyecanlı ve eğlenceli kısmı build fight. Adam build yaptıysa rush yap ve build savaşına gir, bilekleri konuştur. Eğer orada kaybettiğin için sevmiyorsan biraz kreatif alıştırması yap. Bu ne saçma sebep yahu?
Bencede. Oyun Chapter 2'de çuvalladı. 6. sezon, 7. sezon, ne güzeldi o zamanlar oyun. Şimdi oyuncuların sevmeyeceği herşeyi oyuna getiriyorlar. Adama sıkıyorum, arkamdan 150 tane Stark Robotu bana dalıp öldürüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı