İnceleme Inscryption incelemesi

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selam hocalarım gecelerin bir vakti sıkıldığım için bu konuyu açmaya karar verdim 😀 bu konuyu şöyle basliklara ayırarak ve kafanızdaki sorulari giderek başlayayım.

Oyunun türü ne?
Oyun ROG-like(öl yeniden başla) sayılabilecek bir kart oyunudur.

Kart oyunu sevmeden oynanır mı?
Bunu bende çok düşündüm ama oyun sizi hikayesiyle güzel görsel tasarımıyla ve keyifli oynanisiyla öyle içine çekiyor ki ROG luke veya kart oyunlarini sevmiyorum diyorsanız bile bir şans verin.

Oyunun amacı:
Oyunda aslında bizi onunla Inscryption oyununu oynamamız için bizi odasına hapseden.
Adamdan kaçmaya çalisarak harcıyoruz bunu belli başlı kartlar sayesinde yapıyoruz kim daha fazla vurursa ve maçı kazanırsa o yeniyor yediğimizde hikayenin devamı için gerekli bosslara yaklaşmak için bir adım atıyoruz.

Görsellik:
Oyundan gerçekçi grafikler beklemeyin ama mükemmel bir görsel tasarı bekleyin karanlık havası ile sizi sürekli tedirgin edecek ve gerecek bir temaya sahip böyle farklı tasarımlar görmemiz hoş.

Oyun kaç saat?
Bu sizin oynayisiniza göre degisiyor oyunun ilk yarısı dediğim kısım ortalama 5 saate bitiyor 2. yarıda 5 saat gibi bir sürede bitiyor yani ortalama 10 saat ama benim gibi biraz kotuyseniz 13 saat gibi bir sürede oyun biter.

Bboss fightlar:
Boss fightlar in her birinde oyun farklı mekanikler sunduğu için gerçekten eğlenceli oluyor her bossun kendine ait özellikleri ve kartları var bu da tabii ki çeşitliliği arttırıyor.

Sonuç:
Oyun gerçekten mükemmel sizi bazı yerlerde offf yeter artik dedirtsede 1 saat sonra gene bağımlı gibi başına yumuluyorsunuz oyunun bu oyunun daha fazla kesfedilip alınması gerektiğini düşünüyorum.

Inscryptiona puanım 10/8

Geri
Yukarı