Fortnite Mavi Ekran Hatası

TP Okuru

Kilopat
Yer
Trabzon
Minidump dosyası ekte mevcut. Neden kaynaklandığını söyleyebilir misiniz?
Bilgisayarı aldım alalı ilk defa oldu. Olay Fortnite'e başla dediğim anda gerçekleşti.

Google Drive Bağlantı Linki : 1.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadığım bir sebebten ötürü rar dosyanıza ulaşamıyorum. Hata kodu
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED mıydı? Eğer böyle ise bir arkadaşım da Fortniteyi başlatırken bu mavi ekranı almıştı. BİOS güncelledi , Chipset Driver güncelledi. Güç planından hızlı başlatmayı kapatıp bilgisayarı kapatıp açtı. Sorun çözüldü. Artık Fortnite'ye girebiliyor. Eğer hata kodu bu değilse sebebini bilmiyorum.

Biz arkadaşımla sorunu böyle bir çözüm yolu izleyerek çözmüştük üzgünüm yardımcı olamadığım için, windows güncellemesi, ekran kartı driver falan soracağım ama halletmişsinizdir zaten onları. Bilemiyorum kusura bakmayın. Sadece fortnite de mi oluyor? Başka oyun oynamayı denediniz mi?

Biz arkadaşımla sorunu böyle bir çözüm yolu izleyerek çözmüştük üzgünüm yardımcı olamadığım için, windows güncellemesi, ekran kartı driver falan soracağım ama halletmişsinizdir zaten onları. Bilemiyorum kusura bakmayın. Sadece fortnite de mi oluyor? Başka oyun oynamayı denediniz mi?
Sadece bugün 1 defa oldu. Hata sonrası yeniden başlatınca tekrar böyle bir şey olmadı. Kusurluk bir durum yok efendim. Ne demek :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı