Çözüldü Fortnite nasıl arkadaşla nasıl teke tek oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Redux89

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite'da arkadaşımla maç atmak istiyoruz.
Ama maç Online değil normal Battle Royale haritasında sadece o ve benim olduğu bir maç atabilir miyiz?
Eğer oluyorsa nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kreatif istemiyorum direk normal Battle Royale haritasını ve içindeki aletlerin normal mod gibi rastgele ve otomatik olarak yenilenmesini istiyorum.
Savaş laboratuvarı senin istediğin gibi. Tek fark ayar yapabiliyorsun ve istediğin kişiler oluyor. Sen ayar yapmazsan normal olur. Ama yerçekimi, som altın, vahşi batı, bir bombaları vs. çok fazla ayar yapabiliyorsun.
Oyun alanı diye bir seçenek bulamadım nerede olduğun söyler misiniz?

Kontrol edeceğim.
Maalesef kreatifin snırı var 100.00 bellek kullanımı onu aşamıyosunuz istediğiniz kadar bina yapamıyorsunuz.🙁 Yardımınız için teşekkürler.
Savaş laboratuvarı oyniyabilirsiniz.
1 senedir falan oynamıyorum, ancak hatırladığım kadarıyla kreatif veya oyun modu diye iki mod olması lazım. Eğer değişmediyse onlardan herhangi birine girerek oynayabilirsiniz.

1 Senedir falan oynamıyorum, ancak hatırladığım kadarıyla kreatif veya oyun modu diye iki mod olması lazım. Eğer değişmediyse onlardan herhangi birine girerek oynayabilirsiniz.

Kreatif istemiyorum direk normal Battle Royale haritasını ve içindeki aletlerin normal mod gibi rastgele ve otomatik olarak yenilenmesini istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı