Fortnite neden bozuldu?

Hocam yeni başladıysanız eski günleri şöyle anlatayım size: Tüm iyi oyuncular eğik evlere atlar, orada bayağı büyük çatışmalar çıkardı. Eskiden şu anki kadar iyi oyuncu olmadığından çoğu kişi zemin-duvar-merdiven yapamazdı. Bir de şu anki kadar şaçma şeyler yoktu. (Mesela sizi gördüğü anda peşinize düşüp bir türlü bırakmayan Hard Core aimli bot çetesi) bir de FPS şu ankinden 30-40 fazlaydı.
130 Fps de oynayacaktık o zaman, vay be.
Bugün ben de kanser oldum, her oyuna kanser olurum ama bunda bir gariplik var, atlıyorum adam 4-5 tane duvar falan koyuyor, çaaat, bum.
1 saniyede ölüyorum, ve garip geldi kontrolleri falan.
90 gb olması da ayrı bir saçmalığı, ne varmış 90 gb olacak o oyunun.
Harici harddiskte oynuyorum ama sileceğim herhalde, drop falan da giriyor.

130 FPS'de oynayacaktık o zaman, vay be.
Bugün ben de kanser oldum, her oyuna kanser olurum ama bunda bir gariplik var, atlıyorum adam 4-5 tane duvar falan koyuyor, çaaat, bum.
1 Saniyede ölüyorum, ve garip geldi kontrolleri falan.
90 GB olması da ayrı bir saçmalığı, ne varmış 90 GB olacak o oyunun.
Harici harddiskte oynuyorum ama sileceğim herhalde, drop falan da giriyor.

Oyunun indirmesi 40 GB falan olması lazım. 90 GB diskte kapladığı alan.

İlk sezonda başlayıp 10. sezon da bıraktım, bırakmadan önce Duo'da arkadaşla birlikte 40 kill almıştık çok mutlu olmuştuk videosu bile var, ama sonra durduk yere ban yiyince olan oldu, HWID banı yedim ekran kartım bozulduğu için PUBG lite girilmiyordu, HWID değiştirip giriyordum, sonra ekran kartı gelince HWID'ı düzeltip normal bir şekilde PUBG lite giriliyordu ancak sonradan Fortnite'da ban yedim, üzülmedim şahsen, zaten bırakacaktım bir yerden sonra sıkıyordu.

Geri
Yukarı