Fortnite oynanır mı?

Hocam şöyle diyeyim 2. Sezon'da (yani herkesin noob olduğu zamanda :D) ben de deliler gibi Build yapardım. Artık ruhani yaşlandığım için çok hızlı değilim. Eski ben olsam inanın, yeni nesil e-sporculardan daha iyi Build yapardım.

Hatırlıyorum gayet iyi Build yapardım 90 falan atardım PS4 konsolumda ama şu anda Xbox'ta nedense yapamıyorum çok fazla.

Az önce okuduğum bir konudan ilham geldi ve bende Valorant'tan Fortnite'a geçeyim dedim. Eğer oynayan arkadaşlar varsa yazabilir mi? Fortnite oynanır mı? Eğlenceli mi? Ve en önemlisi bir maç ne kadar sürüyor. Benim zaman sıkıntım var (Maksimum 35 dakika bilgisayar başında kalabilirim. Günde bir kaç kez girip oynayıp çıkmak istiyorum)
Oynanmaz ağır konuşulacak bir oyun, sektördeki en çürük elmalardan bir tanesi.

Hatırlıyorum gayet iyi Build yapardım 90 falan atardım PS4 konsolumda ama şu anda Xbox'ta nedense yapamıyorum çok fazla.

Bu arada her forumda yapılan yanlışlar var ve ben de bunu yaptım az önce. 2. Sezon'dan kast ettiğim chapter 1 sezon 2'den bahsediyorum. X forumunda bana çokça laf attılar da "sen konuşma yeni nesil bebesi" diye.

Sırf size kötü geliyor diye kötü olacak değil, en eğlenceli brlerden biri kendisi. İçindeki topluluk tarafından yapılan haritalar için bile oynanır.

Sırf kitlesi kötü diye çürük elma demek nasıl bir tabir cidden?

Oyun çıktığından beri oynarım. Her ne kadar kendini bozsada kitlesini bozsada güzel oyun eskisi kadar olmasa da. Sıfır inşa modu ile başlayabilirsiniz çünkü yapılı modda oynayamazsiniz sonra canınız sıkılır bırakırsınız ondan sonra oyunu kötülüyorlar. Yani oynanır.

Yapı yapamama modun da oynadım ben, bayağı oynadım hatta 2 ay falan, çok eğlenmiştim yapı olayını sevmiyorum.

Kozmetik işini çok güzel yapıyor Epic Games, bayağı bir kozmetik aldırdı oyun bana. Kitle diye ağlayanlar olmuş da her oyun rastgele bir sürü kişiyle eşleştiğiniz bir hayatta kalma oyunu bu, kitleyle bir işin yok ki.

Şahsen ben birkaç kişi tanıdım o oyundan ve çok iyi insanlardı. İnternet Meme'lerine aldanıp kitlesine kötü demek iyi değil fakat kitleyle hiç uğraşmadığınız bir oyun diyebilirim. Valorant mı bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı