Fortnite oynarken çok fazla lag oluyor

mortal2345

Picopat
Arkadaşlar merhaba. Ben profesyonel bir şekilde Fortnite oynuyorum ama bir sıkıntı var. Bu da oynanış kalitemi gerçekten çok ciddi miktarda düşürüyor. Bu sıkıntı ise örneğin ben Build yaparken duvar atıp editleyip ardından hızlıca merdiven atıp onu da editlemek gerekiyor fakat duvarı atıp editledikten sonra merdiveni koyuyorum editliyorum fakat merdiveni editlemiyor. Editleme hareketini yapmış olmama rağmen editlemiyor. Yani anlatmak istediğim hızlıca eşit yapmam gereken kısımlarda oyun takılıyor oyunda 200 FPS üstü almama rağmen.
Sistemim RTX 3050 8 GB.
i5 10400F işlemci.
16 GB RAM.
165 Hz 1920x1080 monitör.
Arkadaşlar benim sorunum bu ve oyun da 170-200 arası FPS alıyorum fakat benim için önemli olan FPS değil benim için önemli olan oyunda akıcılık bunun sebebi ise oyun takılmadan hızlı bir şekilde edit yapabilmek bu sorunuma cözümünüz var mı, iyi sosyaller!

Arkadaşlar merhaba. Ben profesyonel bir şekilde Fortnite oynuyorum ama bir sıkıntı var. Bu da oynanış kalitemi gerçekten çok ciddi miktarda düşürüyor. Bu sıkıntı ise örneğin ben Build yaparken duvar atıp editleyip ardından hızlıca merdiven atıp onu da editlemek gerekiyor fakat duvarı atıp editledikten sonra merdiveni koyuyorum editliyorum fakat merdiveni editlemiyor. Editleme hareketini yapmış olmama rağmen editlemiyor. Yani anlatmak istediğim hızlıca eşit yapmam gereken kısımlarda oyun takılıyor oyunda 200 FPS üstü almama rağmen.
Sistemim RTX 3050 8 GB.
i5 10400F işlemci.
16 GB RAM.
Arkadaşlar benim sorunum bu ve oyun da 170-200 arası FPS alıyorum fakat benim için önemli olan FPS değil benim için önemli olan oyunda akıcılık bunun sebebi ise oyun takılmadan hızlı bir şekilde edit yapabilmek bu sorunuma cözümünüz var mı, iyi Sosyaller!

Bildiğim kadarıyla Türkiye sunucusu yok ve sunucularda çok yakın değil bu yüzden de gecikmenin artması gayet normal oyun içi ping değerleriniz kaç?

Sistemim RTX 3050 8 GB.
i5 10400F işlemci.
16 GB RAM.
Arkadaşlar benim sorunum bu ve oyun da 170-200 arası FPS alıyorum fakat benim için önemli olan FPS değil benim için önemli olan oyunda akıcılık bunun sebebi ise oyun takılmadan hızlı bir şekilde edit yapabilmek bu sorunuma cözümünüz var mı, iyi sosyaller!

Dostum 6 senelik profesyonel oyuncuyum bu sıralar çok girmiyorum ama geçen hafta baktığımda acayip derecede lag drop var ve oyun oynanmaz hale geldi başka soru sormak istersen sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı