Fortnite Oyuna Para Yatırmak

Siz neden bu kadar ters cevaplar veriyorsunuz anlamadım. Dedim ki sizin için zevk önemli neden bize danıştınız? Bunu demek istedim.

Çünkü sevmediğim insan tipidir ''o gereksiz, bu gereksiz'' gibi kelimeler kullananları. Genelde bunu kullanan insan sigara içer ama oyuna para vermeyi gereksiz bulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyorsan şu karakterle oynarken daha motive hissediyorum alabilirsin. Paranın en keyif verdiği şey zevk harcamaları. Ha lunaparktta bir skin parası çürütmüşsün he skin almışsın. Zevkine göre.

Çünkü sevmediğim insan tipidir ''o gereksiz, bu gereksiz'' gibi kelimeler kullananları. Genelde bunu kullanan insan sigara içer ama oyuna para vermeyi gereksiz bulur?
Siz bu sosyale danışmak için konu açtınız değil mi? Ben de kendime göre cevap verdim. Bu kadar net kara yine de sizin yani.

100 level olunca insanların gözünde profesyonel mi gözükeceksin? Bu mantıkla para yatırmamalısın, çok beğendiğin ürün olursa alınabilir, illa para harcamak için para harcama.
Hayır öyle bir şey yok fakat benim düşüncem böyle, normal oynamaktansa kostümle, görevleri yaparak vs. oynamak daha güzel bence
Bilgisayar özelliklerini yazar mısın ve oyunu hangi ayarlarda oynadığını ayrıca çözünürlüğünü de?
En düşük ayarlar, Intel Core i5 3330 işlemci, 4 gb ram, ATI Radeon HD 6510 ekran kartı, Asustek P8H61-M anakart. 800-900 lira ile adam olacak bir sistem değil pek..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı