Fortnite oyunu iyi midir?

Merhaba, sizce Fortnite indirilir mı ve Fortnite kaç GB bilen yazabilir mi?

Aga şu an oyunun en berbat zamanları eğer yeni başlayacaksan hiç başlama boşuna zaman kaybı fakat oyun genel olarak birçok Battle Royale oyununa ışık tutmuş bir oyun şu an her oyunda olduğu gibi çöküş döneminde fazla zamanın varsa oyunun mekaniklerini güzelce öğren(2019 2020 de e-spor maçlarına giriyordum o yüzden rahat konuşuyorum yanlışım varsa beni de aydınlatın)

Eskiden olsa başla derdim ama şu anda oyun eski haline göre çok kötü durumda belki chapter 5 geldiğinde(bu senenin sonu gibi ) başlanabilir her açıdan kötü durumda. Oyun 36 GB ama her 2 haftada bir salı günü güncelleme geliyor 1-2 GB'lık.

Arkadaşım her sezon geldiğinde bana yazar ve "Thor gelmiş kanka, Kratos gelmiş!" bahanesiyle indiririm ve 2 hafta sonra silerim. Zengin bebelerinin Battle Pass alıp kratos skiniyle 4 kişi rastgele tuşlara basıp Build atıp sonra Sniper ile öldürüyor. Olay bu. Nefret ettiğim bir oyundur. 40GB falan kendisi.

Arkadaşım her sezon geldiğinde bana yazar ve "Thor gelmiş kanka, kratos gelmiş!" bahanesiyle indiririm ve 2 hafta sonra silerim. Zengin bebelerinin Battle Pass alıp kratos skiniyle 4 kişi rastgele tuşlara basıp Build atıp sonra Sniper ile öldürüyor. Olay bu. Nefret ettiğim bir oyundur. 40GB falan kendisi.

Bir Pass'e 50 TL verilince zengin bebesimi olunuyor ve 1 ay falan düzgün oynarsan Build sistemini öğrenirsin rastgele tuşlara basma olayı yok.

Arkadaşım her sezon geldiğinde bana yazar ve "Thor gelmiş kanka, kratos gelmiş!" bahanesiyle indiririm ve 2 hafta sonra silerim. Zengin bebelerinin Battle Pass alıp kratos skiniyle 4 kişi rastgele tuşlara basıp Build atıp sonra Sniper ile öldürüyor. Olay bu. Nefret ettiğim bir oyundur. 40GB falan kendisi.

Aga kim rastgele tuşlara basıyor Fortnite oynamak için güçlü bir kas hafızan olması lazım oyunu ilk zamanlarından beri oynuyorum rastgele yapı yapanlar zaten 5 sn de ölüyorlar senin aimin düzgünse rahatça vurursun. Zaten Pass 50 TL normalde diğer oyunlara kıyasla çok daha hesaplı.

Yeni konular

Geri
Yukarı