Fortnite sezonbileti alınır mı?

yaşar yiğit

Decapat
Daha fazla  
Fortnite şu anki sezonbileti alınır mı? Oyuna can sıkıntısı yeniden başladım bir bilet alıyim diyorum ama kararsız ve kaldım fikrinizi alıyim dedim. Bir de sezon 4'tenmiş sanırsam Gwen Dtacy modelini nasıl elde edebilirim? Yoksa geçti mi o artık?

Fortnite şu anki sezonbileti alınır mı? Oyuna can sıkıntısı yeniden başladım bir bilet alıyim diyorum ama kararsız ve kaldım fikrinizi alıyim dedim. Bir de sezon 4'tenmiş sanırsam Gwen dtacy modelini nasıl elde edebilirim? Yoksa geçti mi o artık?

Skinler mağazaya rastgele şekilde gelebiliyor diye biliyorum. Eğer çok oynuyorsanız sezon bileti alabilirsiniz V-Papel olarak karlı oluyor yanında da skin vb. veriyor.

Fortnite şu anki sezonbileti alınır mı? Oyuna can sıkıntısı yeniden başladım bir bilet alıyim diyorum ama kararsız ve kaldım fikrinizi alıyim dedim. Bir de sezon 4'tenmiş sanırsam Gwen dtacy modelini nasıl elde edebilirim? Yoksa geçti mi o artık?

Eğer hesabında v-bucks yoksa tayfa paketi olarak alma daha mantıklı aylık parası yenilenmeden önce 2 Battle Pass + 1000 v-bucks veriyor. Zaten daha sonra ki ayı ödemenizede gerek yok zaten 2 Battle Pass'den garanti 2600 v-bucks civarı geliyor.

Fortnite şu anki sezonbileti alınır mı? Oyuna can sıkıntısı yeniden başladım bir bilet alıyim diyorum ama kararsız ve kaldım fikrinizi alıyim dedim. Bir de sezon 4'tenmiş sanırsam Gwen Dtacy modelini nasıl elde edebilirim? Yoksa geçti mi o artık?

Geçti, ama alınır. Artık hesap almadığın sürece Gwen Stacy'i alamazsın :)

Bazı Battle Pass'deki skinler mağazaya gelmiyor.

Direkt Battle Pass eşyaları bir hata olmadığı sürece hiç mağazaya gelmiyor.

Oyunu oynuyorsanız alınır ortalama bir Battle Pass peter griffin falanda var alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı