Fortnite sunucuları ne zaman açılır?

a brad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende hala oyuna girilebiliyor fakat yeni sezon hâlâ gelmedi, ama ne zaman gelir tahminen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu X sezonundan sonra bırakmıştım fakat bölüm 2'ye geçerken 1 hafta boyunca oyuna girilmedi. Böyle bir şey mi oldu? Eğer öyleyse 1 hafta sonra açılır.

Hocam o öyle değil :D
Arkadaşlar bende hala oyuna girilebiliyor fakat yeni sezon hâlâ gelmedi, ama ne zaman gelir tahminen?

12 ya da 1 de açılır 11'de fragman yayınlarlar Fortnite Türkiye 12 1 gibi herkes yavaş yavaş sunuclara akın etmeye başlar.

Not: Eskisi kadar sarmıyor Event'ler şimdi olsa o Event için babam uyuduğu zaman gizli gizli girdiğimi hatırlarım.

Ya da 1 de açılır 11'de fragman yayınlarlar Fortnite Türkiye 12 1 gibi herkes yavaş yavaş sunuclara akın etmeye başlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yayınladılar bile :) bende bekliyorum 12 gibi açılır sunucular.

Yayınladılar bile :) bende bekliyorum bence 12 gibi açılır sunucular.

Eskisi gibi sarmıyor ve fiyatlar artık çok pahalı ben 20liraya 1000v papel aldığımı hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı