Fortnite takım arkadaşı

discord üzerinden fortnite sunucularında araman daha mantıklı örn. samet parlak çok geniş bir sunucu orada çok rahat arkadaş bulabilirsin. youtube kanalında videolarının açıklamasında discord linki mevcut kolay gelsin.

Bende olanlar:
+3500 saat deneyim.
Mikrofon.
Küfür etmem.
4.00 kazanma oranı.
3.50 KD.
İnfo veririm-alırım.

Sizde olması gerekenler:

Hiç
Merhaba, 30'undan sonra sınavlarım biticek başlamayı düşünüyorum tekrardan. Bende olanlar:
+25 saat deneyim.
Mikrofon.
Küfür etmem.
Kolsuzum.
İnfo alırım ama veremem oyuna çok hakim değilim.
emirhanssx kullanıcı adım. Eklerseniz 30'undan sonra gireriz.

Bende olanlar:
+3500 saat deneyim.
Mikrofon.
Küfür etmem.
4.00 kazanma oranı.
3.50 KD.
İnfo veririm-alırım.

Sizde olması gerekenler:

Hiç
Beraber oynayabiliriz fakat oyuna ara verdiğim için biraz kolsuzluğum tuttu. Önceden iyi oynardım ve şu aralar da oyun üzerinde ki eski formuma dönmeye çalışıyorum. Biraz taşırsın bir şey olmaz. ;)

discord üzerinden fortnite sunucularında araman daha mantıklı örn. samet parlak çok geniş bir sunucu orada çok rahat arkadaş bulabilirsin. youtube kanalında videolarının açıklamasında discord linki mevcut kolay gelsin.
Teşekkürler.
Beraber oynayabiliriz fakat oyuna ara verdiğim için biraz kolsuzluğum tuttu. Önceden iyi oynardım ve şu aralar da oyun üzerinde ki eski formuma dönmeye çalışıyorum. Biraz taşırsın bir şey olmaz. ;)
Önemli değil. Ama nerden iletişime geçeceğiz?
Merhaba, 30'undan sonra sınavlarım biticek başlamayı düşünüyorum tekrardan. Bende olanlar:
+25 saat deneyim.
Mikrofon.
Küfür etmem.
Kolsuzum.
İnfo alırım ama veremem oyuna çok hakim değilim.
emirhanssx kullanıcı adım. Eklerseniz 30'undan sonra gireriz.
Olur. Ekledim. İsim: TheEfe._.

Geri
Yukarı